Góra

HIFU 3D na twarz – spektakularny lifting twarzy technologią HIFU 3D

HIFU 3D na twarz – spektakularny lifting twarzy technologią HIFU 3D

HIFU 3D na twarz

Technologia HIFU 3D opiera się głównie na wykorzystaniu skoncentrowanej wiązki ultradźwięków. Jego działaniem jest wywołanie kontrolowanych poparzeń, niewidocznych dla oczu. Jest to jedna z najbardziej stosowanych metod medycyny estetycznej ze względu na fakt, iż jest to nieinwazyjna metoda liftingu skóry twarzy. 

HIFU 3D skuteczny lifting twarzy

Wykorzystywanie w nowoczesnych aparatach HIFU 3D fali ultradźwiękowej powoduje wzrost temperatury wewnątrz tkanki nawet do 60 – 70 stopni Celsjusza. Wiązka ultradźwięków dociera na różne głęboki skóry w zależności od obszary twarzy dlatego też, istotną sprawą jest dokładne znanie anatomii twarzy aby dopasować pożądaną głębokość do grubości tkanki. 

Wysoka temperatura zapoczątkowuje liczne zmiany zachodzące w tkankach, a dokładnie na poziomie skóry właściwej. Stymulowane są fibroblasty do syntezy włókien kolagenowych i elastynowych – są to białka, które stanowią podporę na dla tkanek oraz zwiększają elastyczność i napięcie skóry. 

HIFU 3D – dla kogo ?

Procedura HIFU 3D jest dedykowana dla osób, które mają problem z owalem twarzy. Chcą w sposób szybki, bezbolesny i bez działań chirurgicznych uzyskać efekt liftingu. Warto zaznaczy, że technologia HIFU 3D może być wykonywana nie tylko na obszar twarz ale też na inne partie ciała tzn. brzuch, ramiona, czy pośladki. 

Reasumując wśród wskazań do HIFU 3D na obszar twarzy można wyróżnić:

  • brak jędrności skóry
  • zatracony owal twarzy
  • widoczne kurze łapki
  • zmarszki 

Utrzymywanie się efektów po wykonaniu HIFU 3D ?

Rezultaty związane z technologią HIFU 3D uzależnione są od ilości przeprowadzanych serii. Najczęściej rekomenduje się zastosowanie 2 – 3 serii w zależności od zgłaszanego problemu. Czas utrzymywania się efektów wynosi najczęściej od 12 do 24 miesięcy. Taka duża rozbieżność związana jest z pielęgnacją twarzy, naszym zdrowiem, czy predyspozycjami genetycznymi. 

Podsumowanie

Po przeprowadzonej kuracji HIFU 3D na obszar twarzy – nie jest wymagany okres rekonwalescencji można wrócić do swoich codziennych aktywności. Twarz bezpośrednio po kuracji może być lekko zaczerwieniona. W miejsca bardzo wrażliwych może pojawić się drobne siniaki, które znikają w ciągu kilku dniu.

 

Sprawdź naszą ofertę na HIFU 3D

 

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password