Góra

HIFU 3D efekty – po jakim czasie zauważysz efekt u siebie?

HIFU 3D efekty – po jakim czasie zauważysz efekt u siebie?

 

HIFU 3D to urządzenie do liftingu twarzy i ciała oraz redukcji tkanki tłuszczowej. High-intensity focused ultrasound to jest pełna nazwa HIFU pochodząca z języka angielskiego. Oznacza to skupioną wiązkę fal dźwiękowych o dużym zasięgu. HIFU 3D to jest jedna z metod w medycynie estetycznej w której wykorzystujemy ultradźwięki. 

Jak działa procedura HIFU?

Przede wszystkim ta procedura jest nieinwazyjna. Oparta na wystąpieniu dwóch zjawisk – termicznego i mechanicznego. W przypadku termicznego tkanka absorbuje ultradźwięki i dochodzi do wzrostu temperatury, co z kolei powoduje koagulację białek ( t’ 60-70’C). Mechaniczne zjawisko polega na wytwarzaniu się pęcherzyków gazu wewnątrz komórki, co prowadzi do wzrostu ciśnienia i w konsekwencji niszcząc strukturę komórki.

Skuteczność HIFU jest bardzo wysoka. Ponieważ ta procedura ma wpływ na produkcję kolagenu i elastyny oraz włókien kolagenowych. Po procedurze HIFU skóra jest wygładzona, zagęszczona oraz poprawia się jej napięcie. Zapewnia to także redukcję zmarszczek, przywrócenie owalu twarzy, odmłodzenie, opóźnienie procesu starzenia się skóry, zmniejszenie opadających policzków, zmniejszenie rozstępów i blizn. 

HIFU 3D efekty

Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszej procedurze. Z reguły wystarczy jednej procedury aby uzyskać pełny i trwały efekt. Jeśli skóra wymaga bardziej intensywnej terapii , zalecane jest wykonanie serii , zachowując odpowiednie przerwy. HIFU można powtórzyć po 6-8 tygodniach, a później dopiero po roku. W przypadku skóry wiotkiej procedurę można powtórzyć maksymalnie do trzech razy w odstępach co 1-3 miesiące. 

Na ostateczny rezultat trzeba poczekać 2-3 miesiące, który utrzymuje się przez 1,5 – 2 lata. W tym czasie dochodzi do przebudowy tkanek i poprawia przede wszystkim jakość skóry.

Wskazania:

  • odmłodzenie skóry twarzy, szyi, dekoltu
  • lifting skóry twarzy, ciała
  • wiotka skóra, mało elastyczna 
  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • ujędrnienie wybranych partii ciała po odchudzaniu, po ciąży
  • podniesienie brwi
  • lifting czoła
  • redukcja drugiego podbródka
  • rozstępy, blizny

Sprawdź naszą ofertę na procedurę z wykorzystaniem HIFU 3D

 

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password