Góra

HIFU 3D na podbródek – jak działa HIFU 3D na podbródek?

HIFU 3D na podbródek – jak działa HIFU 3D na podbródek?

Pewnie każdy już słyszał o najmodnieszszej i najpopularniejszej metodzie HIFU. To szybka i skuteczna metoda wykorzystywana w medycynie estetycznej na usuwanie drugiego podbródka. Jakiego rezultatu możemy się spodziewać i czy warto?

Jak działa HIFU 3D?

HIFU to szybki i skuteczny lifting ultradźwiękami, który nie wymaga szczególnego przygotowania, ani rekonwalescencji. Ultradźwięki pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry. Dodatkowo HIFU ma działanie wielowymiarowe, co znaczy że nie tylko poprawia jędrność i sprężystość skóry, ale także rozbija tkankę tłuszczową, dając efekt wysmuklenia danej partii ciała. Bardzo skuteczne stosowanie HIFU jest na podbródek.

HIFU 3D na podbródek

HIFU na podbródek jest zalecane szczególnie tym osobom, które borykają się z uporczywym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej w tym miejscu. „Drugi podbródek” zazwyczaj wygląda nieestetycznie.Niestety bardzo ciężko zlikwidować go jedynie za pomocą diety oraz specjalnych ćwiczeń. Działania ultradźwięków bardzo dobrze wpływa na tendencję do odkładania tkanki tłuszczowej w tym miejscu. HIFU na podbródek świetnie sprawdzi się także w przypadku, kiedy potrzebujemy poprawy owalu twarzy. Istnieje wiele czynników, które wpływają na utratę jędrności i napięcia skóry. Jednym z najważniejszych czynników jest upływ czasu. Jednak ważną rolę w procesie starzenia odgrywa także stres i niezdrowy tryb życia czy chociażby nadmierne opalanie się, które powoduje do fotostarzenia. Wszystkie te czynniki powodują, że skóra zaczyna tracić swoją jędrność nawet na podbródku. HIFU na podbródek to dobre rozwiązanie na wiotką skórę na danym obszarze. Ta metoda jest bezinwazyjna i można je nazwać naturalnym liftingiem bez skalpela, która da rezultat uniesienia i napięcia skóry na podbródku, co poprawi owal twarzy. 

HIFU na podbródek – czy warto?

Jeśli zastanawiacie się, czy warto iść na zabieg? Zdecydowanie powiem – TAK. Rezultaty można zauważyć już po pierwszej sesji, a skóra stanie się wyraźnie bardziej napięta i jędrna. Proces przebudowy skóry trwa jednak około 3 miesiące, dzięki czemu widoczne efekty będą się potęgowały, a uzyskany rezultat końcowy będzie cię cieszył nawet przez kolejne 2 lata.

 

Sprawdź naszą ofertę na HIFU 3D

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password