Góra

Blizny potrądzikowe usuwanie – jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Blizny potrądzikowe usuwanie – jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Blizny potrądzikowe usuwanie

Usuwanie blizn potrądzikowych jest obecnie bardzo skuteczne – stosowanie lasera frakcyjnego lub dermapenu (szczególnie w połączeniu z osoczem), mezoterapii przynosi wyraźne i trwałe efekty. 

Jak usunąć blizny potrądzikowe?

  • radiofrekwencja mikroigłowa
  • osocze bogatopłykowe
  • dermapen
  • laser frakcyjny
  • podcięcie blizn kaniulą, a potem wypełnienie kwasem hialuronowym
  • karboksyterapia
  • bezinwazyjny laser
  • odpowiednia dieta

Efektywność zależy od tego – im szybciej zgłosimy się do gabinetu, tym szybciej pozbędziemy się danego problemu. 

Skuteczność zależy od ilości procedur, które będziemy stosować na blizny. Najczęściej potrzebnych jest kilka wizyt, chociaż już po pierwszej wyraźnie widać poprawę.

Blizny po trądziku – co wybrać? 

Laser frakcyjny najbardziej skuteczniejsza metoda likwidowania blizn potrądzikowych. Terapia wymaga serii, zwykle od 3 do 5 w odstępach 4 do 6 tygodni.

Mezoterapia igłowa to metoda, która powoduje widoczne spłycenie blizn po trądziku. Poprzez wstrzyknięcie odpowiedniej ilości preparatu bezpośrednio w skórę dochodzi do widocznego wygładzenia skóry.

Preparaty do mezoterapii zawierają w swoim składzie głównie dobroczynny kwas hialuronowy, peptydy, wyciągi roślinne i aminokwasy.

Substancje odżywcze mobilizują skórę właściwą do odbudowy i regeneracji, dzięki czemu blizny potrądzikowe stają się mniej widoczne. Bardzo skuteczna jest mezoterapia z zastosowaniem dermapenu.

Osocze bogatopłytkowe zwiększa skuteczność mezoterapii. 

Bardzo skuteczne usuwanie blizn po trądziku to połączenie dermapenu i osocza bogatopłytkowego w jednej procedurze.

Kolejną metodą wartą uwagi jest radiofrekwencja mikroigłowa. Po RF mikroigłowej  następuje wypłycenie blizn potrądzikowych, ujędrnienie i uelastycznienie skóry oraz wygojenie procesów zapalnych na skórze. Dodatkową zaletą tej metody jest możliwość stosowania przez cały rok, niezależnie od pory, a nawet latem.

Karboksyterapia to metoda usuwania dwutlenkiem węgla, która powoduje odnowę skóry, lepsze ukrwienie, wygładzenie blizn oraz przyspiesza gojenie, przywraca jędrność i elastyczność skóry.

Przed daną procedurą nie powinno się wystawiać twarzy na silne działanie promieni słonecznych. Całkowicie zabronione jest korzystanie z solarium na dwa tygodnie przed zabiegiem oraz dwa tygodnie po.

Sprawdź naszą ofertę na usunięcie blizn potrądzikowych

Radiofrekwencja mikroigłowa 

Osocze bogatopłytkowe 

Fibryna bogatopłytkowa 

 

Warto stosować w retinol

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password