Góra

Blizny potrądzikowe a mezoterapia – skuteczny sposób na blizny potrądzikowe

Blizny potrądzikowe a mezoterapia – skuteczny sposób na blizny potrądzikowe

Blizny potrądzikowe a mezoterapia 

Mezoterapia to jedena z najbardziej popularnych procedur w gabinetach medycyny estetycznej. Za pomocą mezoterapii igłowej możemy podać substancję silnie działające pod skórę na blizny potrądzikowe. Najbardziej stymulujący na wytwarzanie kolagenu jest, np. krzem organiczny. Przede wszystkim jest zalecana w przypadku blizn zanikowych. 

Mezoterapia igłowa – na czym polega?

Polega na podawaniu składników aktywnych w głębokie warstwy skóry. Duża popularność tej metody polega na bardzo wysokiej skuteczności i efektywnego działania. Mezoterapia igłowa służy do szybkiej poprawy kondycji skóry oraz tkanki podskórnej w takich miejscach jak: twarz, szyja, dekolt, ramiona, brzuch, pośladki oraz dłonie. Jest to bardzo skuteczna metoda w walce z bliznami po trądziku, drobnymi zmarszczkami oraz zwiotczałą skórą. Używa się jej również przy wypadaniu włosów. Mezoterapia jest przydatna podczas redukcji cellulitu oraz rozstępów. Do procedury używamy strzykawki z bardzo cienką i malutką igłą. Specjalista dobiera odpowiedni preparat, który jest uzależniony od problemu oraz wieku klienta. Zazwyczaj są to preparaty zawierające aktywne substancji rewitalizujące i regenerujące. 

Mesoestetic Mesohyal – krzem organiczny to profesjonalny preparat o działaniu regenerującym oraz przeciwstarzeniowym. Głównym składnikiem tego preparatu jest biodostępna odmiana krzemionki organicznej – salicylan monometylotrisilanolu. Krzem organiczny ma wpływ na regenerację tkanki łącznej. Wchodzi w skład elastyny, kolagenu i glikoprotein strukturalnych. Sprzyja regeneracji włókien kolagenowych. Pobudza regenerację komórek naskórka i skóry właściwej, hamuje degradację kolagenu, elastyny i proteoglikanów. Wygładza skórę. Związek ten jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę, nie jest toksyczny, nie uczula.Produkt przeznaczony dla skóry z cellulitem, rozstępami oraz bliznami.

Wskazania:

  • spowalnia procesy starzenia się skóry
  • utrata jędrności, elastyczności skóry
  • blizny
  • rozstępy

Zastosowanie:

  • mezoterapia igłowa
  • mezoterapia mikroigłowa
  • dermapen
  • derma-roller
  • techniki manualne

Procedura trwa około 20-30 minut. Po czym klient normalnie może wrócić do normalnych czynności życiowych. Zalecane jest seria od 5 do 10 procedur. Mesoestetic Mesohyal działa bardzo szybko i efekty utrzymują się dość długo. Aby osiągnąć oczekiwany efekt i zapewnić skórze długotrwały zdrowy wygląd, zaleca się wykonywanie co 6-7 miesięcy procedur podtrzymujących efekty kuracji. W zależności od indywidualnych potrzeb klienta można skracać lub wydłużać czas pomiędzy procedurami.

 

Sprawdź naszą ofertę na mezoterapię

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password