Góra

VelaShape 3 na biust – zastosowanie masażu endermologicznego na biust

VelaShape 3 na biust – zastosowanie masażu endermologicznego na biust

Urządzenie VelaShape 3 łączy w sobie działanie podczerwieni, częstotliwości fal radiowych i masażu próżniowego, w celu efektywnej redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz ujędrniania skóry. VelaShape 3 działa niezwykle skutecznie, ponieważ równocześnie mobilizuje wszystkie procesy niezbędne do efektywnej redukcji uporczywych złogów tłuszczowych.

Podczerwień oraz prąd RF podnosi temperaturę w tkance tłuszczowej, dzięki czemu zostaje przyśpieszony metabolizm na drodze zwiększonej intensywności reakcji chemicznych. Poprzez zwiększenie perfuzji krwi samo ukrwienie tkanki tłuszczowej poprawia się, co skutkuje zwiększoną jędrnością i elastycznością skóry. Dodatkowo następuje aktywacja fibroblastów również wpływając na polepszenie kondycji skóry. Wykorzystując masaż mechaniczny następuje drenaż limfatyczny, przyśpieszając usuwanie z organizmu produktów wspomnianego wcześniej przyśpieszonego metabolizmu. 

Zmniejszenie powiększonych komórek tłuszczowych przechowujących trójglicerydy jest podstawą redukcji obwodu ciała oraz usuwania objawów cellulitu. Powiększony obwód danej partii ciała oraz zaburzona struktura skóry wynikają ze zwiększonej objętości tychże komórek tłuszczowych. Jednoczesny nacisk na te komórki ze względu dużą objętość sprawia, że występuje zaburzony przepływ w naczyniach krwionośnych i limfatycznych, doprowadzając do utraty elastyczności i jędrności tkanki. 

Dzięki temu, że technologia VelaShape3 wykorzystuje różne nakładki, pozwala to na indywidualne przystosowanie parametrów do danego obszaru. Każda osoba, która zmaga się z nadmiarem tkanki tłuszczowej lub brakiem elastyczności i jędrności skóry może wykorzystać technologię zaproponowaną przez VelaShape3. 

VelaShape 3 na biust 

Miejscem, które również można poddać technologii VelaShape3 jest biust. Działając w tym obszarze można uzyskać efekty uniesienia biustu poprzez poprawę napięcia i elastyczności skóry. W trakcie  VelaShape III na skutek mechanicznego i termicznego działania na tkankę łączną, następuje również redukcja cellulitu. Kolagen zostaje zagęszczony, a skóra ujędrniona. Dużą rolę odgrywa aktywacja fibroblastów, dodatkowo zwiększając pożądany efekt uniesienia biustu. 

Efektem VelaShape3  jest skuteczna i trwała redukcja obwodu ciała, wyszczuplenie, w bardzo krótkim czasie, a efekt widoczny już po pierwszym jednym zabiegu.

Mimo, że efekty widać po pierwszym zabiegu, zalecane jest wykonanie  4 lub 6 serii wykonywanych w siedmiodniowych odstępach, wtedy efekty będą najbardziej zadowalające. 

 

Sprawdź naszą ofertę na VelaShape 3

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password