Góra

Czym jest VelaShape 3 – jak przebiega i jakie efekty otrzymasz

Czym jest VelaShape 3 – jak przebiega i jakie efekty otrzymasz?

 

VELASHAPE 3

VelaShape 3 to metoda, która ma na celu trwałą redukcję tkanki tłuszczowej, nagromadzonej w różnych obszarach ciała. Działanie powodujące usuwanie uporczywych złogów tłuszczowych polega na wykorzystywaniu podczerwieni i fal radiowych. Podgrzanie wybranego obszaru przy pomocy podczerwieni skutkuje niszczeniem komórek tłuszczowych, ich upłynnieniem i w ostateczności wydaleniem z organizmu. Wykorzystanie fal radiowych skutecznie modeluje sylwetkę poprzez rozgrzewanie włókien kolagenowych nawet do 45-60 stopni Celsjusza. Uzyskanie takiej temperatury doprowadza do przebudowy kolagenu, co znacznie poprawia kondycję i jakość skóry. Warto zaznaczyć, że nie dochodzi do uszkodzenia wierzchniej warstwy skóry czyli naskórka. 

Różnorodność wyboru nakładek i możliwość ich dostosowania indywidualnie pod potrzeby klienta pozwala na uzyskanie długotrwałych i zadowalających efektów. Dodatkowo użycie technologii podczerwieni i fal radiowych przyczynia się do poprawy krążenia krwi, a więc uzyskujemy efekt lepszego dotlenienia i odżywienia tkanek. Efektem jest znaczne polepszenie kondycji skóry i jej ujędrnienie. 

JAK PRZEBIEGA PROCEDURA

Do wybranej partii ciała przykładana jest odpowiednia głowica emitująca ciepło oraz utrzymująca stałą temperaturę na poziomie nawet 45 stopni Celsjusza. Długotrwała ekspozycja na wysokie temperatury sprawia, że komórki tłuszczowe zostają uszkodzone i w naturalny sposób wydalone z organizmu. Podczas VelaShape 3 dochodzi do drenażu limfatycznego, który wpływa korzystnie na mikrokrążenie. Zassanie tkanki pozwala wykorzystywanym technologiom docierać do głębszych warstw tkanki przez co uzyskiwane efekty są spektakularne. 

EFEKTY PO VELASHAPE 3

Efekty po wykonaniu VelaShape 3 są długotrwałe i zadowalające. Następuje poprawa kondycji skóry i jej ujędrnienie. Jest ona odżywiona i dotleniona, a uporczywe złogi tłuszczowe zostają usunięte. Stymulowana tkanka wytwarza więcej włókien kolagenowych, co również znacząco wpływa na elastyczność i gładkość skóry. Ponadto VelaShape 3 wspomaga także redukcję cellulitu i następuje redukcja obwodu.

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są praktycznie od razu po jego ukończeniu i każdy kolejny poprawia je po nowej serii. Uzyskane efekty utrzymują się najdłużej gdy proces przegrzewania tkanek jest regularnie powtarzany. Liczba wymaganych sesji zależna jest od indywidualnych predyspozycji każdego, jednakże zalecane jest by wykonywać je w odstępach 2- tygodniowych. 

 

Sprawdź naszą ofertę VelaShape

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password