Góra

Stymulator tkankowy Sunekos – opis działa preparatów z rodziny Sunekos

Stymulator tkankowy Sunekos – opis działa preparatów z rodziny Sunekos

 

Sunekos – co to za preparat ?

Stymulator tkankowy Sunekos zdecydowanie można nazwać terapią anti – aging. Jest to preparat, który składa się z kwasu hialuronowego oraz mieszanki niezbędnych aminokwasów.

W wyniku starzenia się skóry dochodzi do spadku zawartości elementów macierzy pozakomórkowej między innymi: kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny. Badania naukowe mówią, o tym, że w każdym roku tracimy około 1% kolagenu po 25 roku życia. 

Działaniem Sunekosu jest pobudzenie skóry do procesów regeneracji i odbudowy, w efekcie tego stymulowane są fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Proces ten zwany jest również jako biogeneza skóry.

 

Uzyskiwane efekty po zastosowaniu Sunekos na twarz

Poprzez zastosowanie specjalnie stworzonego preparatu Sunekos można uzyskać spektakularne i zdumiewające efekty. Sunkekos charakteryzuje się wielopłaszczyznowym działaniem:

  • przeciwstarzeniowym,
  • poprawiającym jędrność, elastyczność skóry,
  • redukującym płytkie zmarszczki oraz zmniejszeniem widoczność głębokich,
  • poprawiającym wygląd blizn oraz rozstępów,
  • polepszającym wygląd, kondycję skóry,
  • redukującym cienie pod oczami.

 

Obszary gdzie stosuje się preparaty Sunekos

Ze względu na precyzyjność i delikatność wykonywania kuracji – stosuje się go na obszar twarzy, jak i również w okolicy oczu. Oprócz wyżej wymienionych obszarów preparat Sunekos może być stosowany na dłonie oraz ciało (tzn. brzuch, ramiona, kolana oraz uda). Procedura podawania preparatu Sunekos odbywa się za pomocą iniekcji, która jest delikatnie odczuwana, a wynika to z faktu minimalnego ukłucia.

 

Kiedy pojawiają się pierwsze zauważalne efekty na obszarze twarzy ?

Pierwsze widoczne efekty można zauważyć po wprowadzeniu preparatu. Na pełen efekt rozjaśnienia, ujędrnienia i zmniejszenia widoczności zmarszczek należy zaczekać do 10 dni. Czas trwania wykonania całej procedury wynosi między 15 – 45 min w zależności od obszaru. Rezultaty uzyskane po zastosowaniu preparatu Sunekos mogą się utrzymywać do 6 miesięcy w zależności od stanu skóry.

W przypadku skóry dojrzałej warto wykonać 3 – 4 serie. Ilość serii i przerwa między nimi jest dopiero przez naszych specjalistów indywidualnie w zależności od indywidualnych potrzeb skóry, jej stanu i efektu jaki chcemy uzyskać.

 

Sprawdź naszą ofertę na stymulatory tkankowe w Poznaniu.

Sunekos 200

Sunekos 1200

 

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password