Góra

Ejal40 działanie – dla kogo przeznaczy jest Ejal40 i jak działa?

Ejal40 działanie – dla kogo przeznaczy jest Ejal40 i jak działa?

 

Stymulator tkankowy – Preparat Ejal40 działanie

Ejal40 jest to preparat, który zawiera w sobie wyłącznie kwas hialuronowy bez dodatkowych składników chemicznych.

Podawanie owego preparatu sprawia, że dochodzi do pobudzenia fibroblastów, a tym samym produkowane są włókna białkowe tzn. kolagenowe oraz elastynowe. Wzrost ilość tych włókien wpływa na odbudowę macierzy pozakomórkowej, która to właśnie składa się z kolagenu, elastyny, a także kwasu hialuronowego.

Preparat Ejal40 charakteryzuje się innowacyjną i nowoczesną techniką wprowadzania go w głąb skóry poprzez 4 nakłucia po jednej stronie policzka to oznacza, że podczas przeprowadzanej procedury występują łącznie tylko 8 nakłuć. Ten proces podawania preparatu nazywany jest 4 punktową techniką bio- rewitalizacji. W wyniku tego dochodzi do podnoszenia się komfort przeprowadzanej procedury –  zmniejsza się ryzyko zasinień oraz odczuwanego bólu.

Dla kogo przeznaczony jest Ejal40? Wskazania 

Preparat Ejal40 jest zalecany najczęściej dla osób wieku między 30 a 45 lat. Jest przeznaczony dla klientów, którzy borykają się z widocznymi oznakami starzenia się, pierwszymi zmarszczkami, przy skórze pozbawionej blasku i odwodnionej. Jednakże to nie oznacza, że preparat Ejal40 nie może być stosowany w późniejszym wieku. Wszystko to uzależnione jest od problemu i kondycji skóry.

Efekty uzyskiwane po zastosowaniu preparatu Ejal40 

Jest to silny produktu o charakterze anti – aging, który wpływa na:

  • poprawę owalu twarzy
  • lifting policzków
  • redukcje zmarszczek
  • polepszenie napięcia i jędrności skóry
  • przywrócenie blasku, kolorytu skórze
  • wymodelowanie i odmłodzenie skóry twarzy

Pierwsze efekty zauważalne są w ciągu kilku tygodniu. Natomiast na pełen ostateczny efekt należy poczekać do około 2 miesięcy. Wskazane jest wykonanie serii 3 – 4 kuracji w odstępie około miesiąca. Czas przeprowadzanej kuracji w gabinecie wynosi około 30 minut.

Reasumując jest to doskonały preparat, który zabiega naturalnej utracie kwasu hialuronowego w naszej skórze w następstwie procesu starzenia. Kompleksowo odmładza skórę. Efekty napięcia i ujędrnienia skóry twarzy uzyskuje się poprzez przebudowę macierzy pozakomórkowej nazywanej EMC.

 

Sprawdź naszą ofertę na Ejal40

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password