Góra

Radiofrekwencja mikroigłowa przebieg – jak przebiega RF mikroigłowa?

Radiofrekwencja mikroigłowa przebieg – jak przebiega RF mikroigłowa?

Radiofrekwencja mikroigłowa przebieg?

Radiofrekwencja mikroigłowa to technologia, która w świecie medycyny estetycznej jest traktowana jako jedna z najlepszy działań do odmłodzenia i regeneracji skóry. Cały sekret tkwi w dwóch technologiach tzn. fal radiowych oraz mikronakłuwania. Zastosowanie owych technologii razem a nie osobno sprawia, że rezultaty są o wiele bardziej zadowalające i widoczne. Mikronakłucia działają na zasadzie drobnych uszkodzeń skóry w ten sposób mobilizowana jest skóra do procesów regeneracji. Natomiast druga technologia, czyli fale radiowe podgrzewają skórę właściwą w konsekwencji czego włókna kolagenowe obecne w skórze ulegają obkurczeniu. Bodziec cieplny stymuluje fibroblasty do syntezy nowych włókien białkowych: kolagenowych i elastynowych. 

Radiofrekwencja mikroigłowa wykorzystywana jest w przypadku występujących blizn, zmarszczek, rozstępów, niwelowania bruzd, poprawę owalu twarzy, obkurczenia rozszerzonych porów, czy też uzyskania polepszenia w kontekście jędrności, napięcia i gęstości skóry. 

Przebieg procedury radiofrekwencji mikroigłowej

W trakcie przeprowadzanej procedury radiofrekwencji mikroigłowej wykorzystuje się specjalną głowicę do której zakłada się nakładkę z igłami (każda nakładka dla jednego klienta). Nasi specjaliści decydują na jakiej głębokości mają dotrzeć igły. Głębokości uzależniona jest od problemu skórnego oraz stanu skóry. Należy podkreślić, że w przypadku problemów występujących głębiej igły również sobie poradzą ze względu na to, iż są w stanie dotrzeć do 3 mm w głąb poziomu skóry właściwej. 

Czas trwania przeprowadzanej procedury wynosi średnio od 30 minut do 1,5 godziny w zależności od obszaru. Bezpośrednio po kuracji skóra jest zaczerwieniona i delikatnie opuchnięta. Przez okres 3 miesięcy zalecane jest używanie kremu z filtrem. 

Ilość serii uzależniona  jest  od występującego problemu oraz kondycji skóry. Najczęściej rekomenduje się wykonanie 2 – 3 serii, a w przypadku występujących rozstępów 3 – 4 serii. Kolejna procedura następuje dopiero po miesiącu. Po całej skończonej serii można wykonywać kuracje przypominające. 

Radiofrekwencja mikroigłowa charakteryzuje się krótkim okresem rekonwalescencji w porównaniu do klasycznego lasera frakcyjnego. Dodatkowo działania ona znacznej lepiej na skórę właściwą niż laser. 

 

Sprawdź naszą ofertę na radiofrekwencję mikroigłową

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password