Góra

Radiofrekwencja mikroigłowa na twarz – efekty RF mikroigłowej na twarz

Radiofrekwencja mikroigłowa na twarz – efekty RF mikroigłowej na twarz

Radiofrekwencja mikroigłowa na twarz

Radiofrekwencja mikroigłowa to innowacyjna procedura, która łączy w sobie dwie technologie. To znaczy fale radiowe oraz formę mezoterapii mikroigłowej za pomocą pozłacanych igieł. Fala radiowe silnie podrzegwają tkanki poprzez energię cieplną. W efekcie czego dochodzi do syntezy nowych włókien kolagenowych i elastynowych, a także skrócenia obecnych w skórze włókien. Natomiast mikronakłuwanie po pierwsze stymuluje skórę twarzy do procesów odnowy oraz dodatkowo pozwala dotrzeć poprzez igły do odpowiedniego poziomu skóry właściwej.

Rezultaty osiągane poprzez zastosowanie radiofrekwencji mikroigłowej na obszar twarzy

Skóra twarzy po przeprowadzeniu dokładnej procedury radiofrekwencji mikroigłowej charakteryzuje się:

  • poprawą jędrności i gęstości skóry
  • redukcją drobnych zmarszczek i spłycenie głębokich zmarszczek
  • rozjaśnieniem skóry, wyrównaniem kolorytu
  • spłyceniem blizn
  • zwężeniem porów i regulacji wydzielania sebum 
  • wygładzeniem skóry
  • nadaniem skórze blasku.

Radiofrekwencja mikroigłowa pozwala na osiągnięcie efektu liftingu bez użycia skalpela. To specjalistyczna i doskonała terapia w celu odmłodzenia skóry. Ponadto jest to bezpieczna i szybka metoda pozwalająca na uzyskanie zadowalających efektów. Cała procedura wymaga tylko dwu dniowego okresu rekonwalescencji, w skutek czego jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na bardzo długi czas rekonwalescencji. 

Podsumowanie

Należy zaznaczyć, że radiofrekwencję mikroigłową wykonuje się nie tylko na twarz ale i również na szyje, dekolt, dłonie, okolice biustu, czy pośladki. Kuracja ta doskonale sprawdzi się na blizny potrądzikowe, stare rozstępy oraz wiotką i luźną skórę. Atutem tej technologii jest fakt, że mogą z tej procedury korzystać młode osoby, które nie mają wyżej wymienionych  problemów, ale chcą działać profilaktycznie w celu ciągłej stymulacji skóry, regeneracji i produkcji włókien kolagenowych. 

Wybierając radiofrekwencję mikroigłową w naszym gabinecie zawsze cała procedura jest poprzedzona bezpłatną konsultacją. Ilość kuracji jest ustalana indywidualnie z naszymi specjalistami w zależności od potrzeb skóry – przedstawiany jest dokładnym plan działania i postępowania. W trakcie trwania kuracji można liczyć na pełną opiekę z naszej strony. 

 

Sprawdź naszą na radiofrekwencję mikroigłową 

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password