Góra

HIFU na pośladki – skuteczność procedury HIFU na pośladki

Procedura HIFU na pośladki 

Piękne, jędrne i napięte pośladki są marzeniem każdej kobiety. Dlatego też, medycyna estetyczna wyszła naprzeciw naszym oczekiwaniom i stworzyła nowoczesną technologię, która wykorzystuje falę ultradźwiękową do ujędrnienia, wysmuklenia pośladków bez bólu i działania inwazyjnego. 

Jak działa procedura HIFU na pośladki

Urządzenie HIFU wykorzystuje skoncentrowaną wiązkę fali ultradźwiękowej, która dociera precyzyjnie w głąb tkanek i nie powoduje uszkodzenia naskórka oraz innych struktur po drodze. Pod wpływem fali akustycznej komórki we wnętrzu skóry zostają wprowadzone w drgania i wzrasta temperatura wewnętrzna. W ten sposób dochodzi do mikrouszkodzeń, co stymuluje skórę do rozpoczęcia procesów regeneracji i odbudowy. Dodatkowo pobudzane są fibroblasty, które produkują nowe włókna białkowe: kolagenowe i elastynowe. 

Fala ultradźwiękowa również oddziałuje na tkankę tłuszczową powodując rozbicie złogów tłuszczowych, a tym samym uzyskuje się efekt wyszczuplenia ciała. 

Kiedy pojawiają się efekty po procedurze HIFU na pośladki  ?

Bezpośrednio po przeprowadzonej procedurze można zauważyć natychmiastowy efekt w postaci wygładzenia i odmłodzenia skóry, najczęściej są one widoczne w ciągu 48 godzin po kuracji HIFU. Z każdym tygodniem efekty procedury nasilają się. Ostateczne i najlepsze rezultaty widoczne są w ciągu 2 – 3 miesięcy, a jest to związane z procesem przebudowy skóry. 

Jak długo rezultaty po HIFU utrzymują się ?

HIFU to niezwykła procedura, która pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów. Już jeden zabieg gwarantuje zadowalające rezultaty. Jednakże w celu uzyskania silniejszych efektów rekomenduje się wykonanie od 2 do 3 serii w zależności od stanu i kondycji skóry. Efekty po HIFU na obszarze pośladków zazwyczaj utrzymują się od 12 do 18 miesięcy, natomiast u niektórych osób efekty mogą być widoczne nawet do 24 miesięcy. Czas utrzymywania się efektów uzależniony jest od indywidualnych predyspozycji, wieku oraz kondycji skóry. 

Podsumowanie

Reasumując dzięki innowacyjnej technologii HIFU uzyskuje się następujące efekty: ujędrnienia, liftingu, wyszczuplenia oraz wygładzenia i wyrównania kolorytu skóry. HIFU zalecane jest dla osób, które zmagają się z brakiem napięcia i jędrności skóry na obszarze pośladków. 

Sprawdź naszą ofertę na HIFU >

 

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password