Góra
powiększanie-ust-metoda-na-plasko

POwiększanie ust - metody | techniki

W ostatnich latach coraz więcej osób decyduje się na powiększanie ust. Głównym powodem takiej decyzji jest chęć podobania się sobie i czucia dobrze ze swoim wyglądem. Jeśli decydujemy się na zabieg powiększania ust, warto znać chociaż podstawowe metody oraz techniki ich wykonywania. Najważniejszy przy tego typu zabiegach jest umiar oraz minimalizm.

techniki powiększania ust

Najbardziej porządane techniki powiększania ust z subtelnym efektem :

• Technika rosyjska (Russian lips) –  ostrzykuje się prostopadle do ułożenia ust, wykonuje się dużą ilość mikroiniekcji, które pozwalają na wprowadzenie niewielkiej ilości wypełniacza, dzięki czemu powstaje efekt młodych, nawilżonych ust.

• Technika baby doll lips – nadaje ustom wyjątkowo dziewczęcy, świeży i zmysłowy wygląd. Celem wykonania zabiegu jest uwydatnienie środkowej części ust i lekkie wywinięcie dolnej wagi co sprawi, że będą one wizualnie otworzone. Tą techniką można podkreślić lub nawet stworzyć łuk kupidyna, czyli linię górnej wargi z wcięciem pośrodku oraz delikatnie podkreślić kontur ust. Po zabiegu usta są nawilżone oraz jędrne.

• Technika rosyjska Dr. Shakrun – polega ona na modelowaniu ust przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego efektu. Usta w dalszym ciągu pozostają płaskie, nie wystają nadmiernie do przodu przy czym są pełne i zmysłowe. 

• Technika rosyjska Dr. Garunova – technika ta pozwala na powiększenie ust poprzez ich odpowiednie wypełnienie przy jednoczesnym dokładnym skontrolowaniu ich objętości oraz kształtu. Dzięki tej technice można osiągnąć naturalny efekt pięknych i pełnych ust bez sztucznego mocnego efektu. Nakłuwa się jedynie czerwień wargową za pomocą licznych mikroiniekcji, podczas których wstrzykiwane są minimalne ilości kwasu hialuronowego dla jak najbardziej naturalnego efektu.

• Technika natural look lips – pozwala na osiągnięcie naturalnego efektu. Rezultat nie będzie przesadzony, usta utrzymają swój piękny, naturalny kształt, zyskają jednak objętość, zostaną wygładzone oraz nawilżone.

• Technika rosyjska Dr.Sambuca – polega na wypełnieniu ust i nadaniu im objętości a także na poprawieniu ich kształtu. Polega ona na widocznym modelowaniu ust przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego efektu. Usta pozostają dość płaskie, nie wystają nadmiernie do przodu przy czym są pełne i zmysłowe.

• Technika rosyjska na płasko – charakteryzuje się uniknięciem efektu  nadmiernie wystających warg. Po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w odpowiednie miejsca oraz pod określonym kątem, preparat równomiernie się rozprowadza nadając ustom kształt, objętość, podkreślając czerwień wargową, przy jednoczesnym utrzymaniu wrażenia płaskich warg.

Metody powiększania ust

Ostateczne efekty pojawiają się po około 2-3 tygodniach.

• Wypełnianie kwasem hialuronowym w celu powiększenia i modelowania ust. Jest to zabieg półtrwały, bezinwazyjny. Zabieg ten polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w wybrane obszary ust (ważne jest aby nie podawać kwasu poza czerwienią wargową). Czasu trwania zabiegu to 15-30 minut.

• Korimu ma na celu powiększenie objętości ust, jest zabiegiem trwałym oraz średnio inwazyjnym. Zabieg ten polega na przeszczepieniu skóry właściwej, zazwyczaj pozyskiwanej z blizn. Poprzez drobne nacięcia w kącikach wprowadza się pasek skóry na krawędzi czerwieni wargowej. Czas trwania zabiegu to ok. 1,5 godziny. Gojenie trwa tylko 4 dni.

• Wypełnianie własnym tłuszczem w celu powiększania i modelowania ust. Jest to zabieg półtrwały, bezinwazyjny. Zabieg polega na wstrzyknięciu w usta niewielkiej ilości tłuszczu pacjentki i posiada mały stopień inwazyjności.Czas trwania zabiegu wynosi niecałą godzinę a efekty widać od razu

• Wprowadzenie implantów silikonowych w celu powiększenia objętości ust. Jest to zabieg trwały o średniej inwazyjności, który polega na wprowadzeniu implantu w wykonany tunel pod czerwienią wargową. Zabieg nie pozostawia blizn.

powiększanie i dopełnianie ust dla wzmocnienia lub przedłużenia efektu

Gdy od ostatniego powiększania ust minie dużo czasu i efekt jest mniej widoczny lub przestanie nas zadowalać możemy udać się na dopełnienie ust, dzięki czemu zostaną one odświeżone. Podczas takiego uzupełnienia dokłada się zazwyczaj do 0,3 ml kwasu, co daje naturalny odświeżony efekt, dzięki któremu możemy cieszyć się naszymi pięknymi ustami dłużej.

Korekta nirprawidłowo wykonanych ust

Czasem zdarza się tak, że efekt powiększania ust nie jest dla nas zadowalający. W takim wypadku warto skorzystać z korekty, która pozwala na nadanie ustom bardziej pasujący efekt, bazując na kształcie pasującym do twarzy. Można również zastosować substancję, która posiada właściwości rozpuszczające kwas hialuronowy – hialuronidaza. Dzięki wprowadzeniu jej w miejsce wykonania wcześniejszego zabiegu osiąga się natychmiastowy efekt rozpuszczenia.

odmłodzenie i wygładzenie ust bez powiększania

Jeśli chcemy odmłodzić oraz wygładzić nasze usta warto zaznajomić się z technika ” fresh lips ” dającą najbardziej naturalny efekt. Za pomocą odpowiednio dobranej dawki preparatu można jedynie nawilżyć usta a także wygładzić je nadając im jędrności oraz poprawić koloryt czerwieni wargowej. To idealny sposób na nadanie ustom świeżości i pięknego wyglądu bez efektu powiększenia.

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password