Góra
Akademia La Source

Materiały szkoleniowe

Medycyna regeneracyjna i estetyczna | ul. Kościuszki 86/5 | Poznań, Centrum |
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na cialo krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki infuzja tlenowa

Akademia La Source

Sprawdź ofertę szkoleń

Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na cialo krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki infuzja tlenowa

Trendy 2022

DERMOKOSMETYKI

Akademia La Source

Doświadczeni wykładowcy i obszerne materiały edukacyjne

Poznań | ul. Kościuszki 86

Akademia La Source zaprasza do skorzystania z oferty szkoleń z zakresu medycyny regeneracyjnej i estetycznej. Oferta szkoleń skierowana jest zarówno dla kosmetyczek i kosmetologów, pielęgniarek, położnych jak i lekarzy. Szkolenia prowadzimy w małych kameralnych grupach 2-4 osobowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie szkolenia jak mezoterapia igłowa, stymulatory tkankowe, radiofrekwencja mikroigłowa oraz masaz Kobido. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą szkoleń.

Akademia La Source

ORYGINALNY CERTYFIKAT

Certyfikat Akademii La Source został starannie przygotowany przez Nasz zespół. Zawiera on nie tylko najważniejsze informacje, ale również złocenia i ręcznie wyciskane logo Akademii La Source. Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat z oryginalnym numerem seryjny, który potwierdza jego autentyczność i niepowtarzalność. Certyfikat wydawany jest w języku polskim oraz oprawiony jest w ramkę – gotowy to powieszenia!

Szkolenie Kobido zaawansowane japoński lifting twarzy
Akademia La Source

SKRYPT SZKOLENIOWY

Skrypt szkoleniowy jest kolejną rzeczą, która wyróżnia Akademię La Source. Skrypt ten został obszyty w twardą okładkę, która pozwoli na dłuższe utrzymanie skryptu w nienaruszalnym stanie. W książce każdy kursant znajdzie najważniejsze informacje na temat skończonego kursu jakiejkolwiek procedury. Ten obszerny, ale jakże dopracowany skrypt szkoleniowy pozwoli na utrwalenie przekazanej przez szkoleniowców wiedzy. Znajdzie się również w nim miejsce na Twoje własne notatki!

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password