Góra
HIFU vs RF Gabinet medycyny estetycznej Poznan centrum Kosciuszki La source zabiegi na twarz zabieci na cialo hifu radiofrekwencja mikroiglowa endermologia krilipoliza prezenty pakiety promocje

Radiofrekwencja Frakcyjna Mikroigłowa 3D

 

 

Lifting piersi Podciśnieniową radiofrekwencją mikroigłową | Zabieg który łączy w sobie podciśnienie, mikronakłuwanie oraz działanie fal radiowych.

Całkowicie regulowany wybór głębokości penetracji mikroigieł  powoduje możliwość przeprowadzenia zabiegu na 3 różnych płaszczyznach tkanki.

Mikronakłucia dostarczają wysoką energię  fal radiowych (RF) poprzez umieszczenie mikroigieł w skórze właściwej.

Dzięki wysokiej energii fal radiowych, fibroblasty stymulowane są do produkcji kolagenu, co powoduje redukcję rozstępów, zwiększa elastyczność i jędrność skóry. Na każdym z poziomów skóry powstają zarówno punkty koagulacji, tzn. małe ogniska o bardzo wysokiej temperaturze, jak i przegrzania, które zapoczątkowują remodeling podskórnego kolagenu.

Działanie podciśnienia powoduje, że zabieg jest mniej odczuwalny, a skóra po zabiegu jest mniej podrażniona.

 Jest to zabieg niezwykle precyzyjny, dający efekty przy różnych defektach skóry.

W podciśnieniowej radiofrekwencji mikroigłowej wiemy dokładnie, jak głęboko i z jaką temperaturą docieramy. Jest to więc zabieg nie tylko efektywny, ale i bezpieczny. Dzięki zastosowaniu tej techniki możemy bardzo skutecznie odmładzać skórę, likwidować zwiotczenia.

Wykorzystanie urządzeniach. opcją podciśnienia umożliwia bardzo precyzyjne wykonanie zabiegu na obszarach, których nie można poddać zabiegom korzystając z innych urządzeń.

 

Radiofrekwencja mikroigłowa czy podciśnieniowa radiofrekwencja mikroigłowa?

Czy radiofrekwencja i radiofrekwencja podciśnieniowa to ten sam zabieg? Nie, są to zabiegi wykorzystujące tą samą technologię jednak wykonywane urządzeniami innych klas. Zabieg podciśnieniowy to precyzyjny zabieg w pełni kontrolowany przez najnowocześniejszą technologię. Urządzenie samo precyzyjnie dociera do właściwego poziomu tkanek a zabieg jest bezpieczniejszy i efektywniejszy.

W czym lepszy jest zabieg podciśnieniowy:

  • Jednorazowe, sterylne głowice zabiegowe z izolowanymi igłami z wykorzystaniem podciśnienia, zapewniają selektywne działanie na żądanej głębokości. Dzięki precyzyjnemu dotarciu 3D, mamy pewność, że włókna kolagenowe zostaną poddane właściwemu działaniu fali radiowej bez ryzyka uszkodzenia tkanek na powierzchni
  • Zmniejszenie uczucia dyskomfortu podczas wykonywania zabiegu dzięki zastosowaniu podciśnienia

Radiofrekwencja mikroigłowa  umożliwia większe zagęszczenie stref podgrzania i mimo wszystko silniejsze podgrzanie niż HIFU.

 

 

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA zrewolucjonizowała medycynę estetyczną i kosmetologię

 

Radiofrekwencja mikroiglowa na ciało

ODMŁADZANIE SKÓRY DOJRZAŁEJ | ODZYSKANIE JĘDRNOŚCI PO CIĄŻY

Intensywną i kompleksową terapię odmładzającą z gwarancją widocznych rezultatów. Sposób na obwisłą skórę ramion, brzucha, pośladków czy wiotkość skóry po ciąży.

 

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password