Góra
Gabinet medycyny estetycznej Poznan centrum Kosciuszki La source zabiegi na twarz zabieci na cialo hifu radiofrekwencja mikroiglowa endermologia krilipoliza prezenty pakiety promocje tanio medycyna estetyczna termolifting

 

Znakomite zabiegi wyszczuplające dla przyszłej panny młodej

Każda przyszła panna młoda pragnie podczas ceremonii zaślubin być piękną i wyjątkową kobietą. Wszelkie działania organizacyjne i pielęgnacyjne mają na celu spełnienie potrzeb i oczekiwań nowożeńców, jak również skupienie uwagi gości i bliskich właśnie na tych dwóch osobach. Przyszłe żony dokładają zatem wszelkich starań, by ich wygląd i sylwetka zachwyciły ją samą i wszystkich innych. Jak zadbać o figurę przed ślubem? Które zabiegi wyszczuplające zadowolą każdą przyszłą pannę młodą?

 

Dlaczego warto wykonywać zabiegi kosmetyczne przed ceremonią zaślubin?

Dzień ślubu to jedno z najważniejszych przeżyć w życiu kobiety. Przygotowania do ceremonii oraz przyjęcia weselnego pochłaniają wiele czasu i siły, jednakże żadna z przyszłych żon nie powinna zapominać o własnym wyglądzie. Warto zatem, prócz doboru sukienki, makijażu czy uczesania, zadbać o figurę, cerę i ogólny wygląd zewnętrzny. W jaki sposób tego dokonać?

Idealnym rozwiązaniem jest stosowanie zabiegów kosmetyki i medycyny estetycznej, które przede wszystkim umożliwią pozbycie się niepotrzebnego oraz krępującego nadmiaru tkanki tłuszczowej, jak również wymodelowanie sylwetki czy ujędrnienie skóry. Wszystkie efekty przeprowadzonych działań widoczne są „gołym okiem”, a zatem jeszcze mocniej wypłyną na piękny wygląd kobiety.

Znakomite zabiegi wyszczuplające dla przyszłej panny młodej

Gabinety i salony piękności oferują swoim klientkom szereg działań, dzięki którym przyszłe panny młode będą czuły się wyjątkowo i niebywale pięknie podczas jednego z najważniejszych dni swojego życia. Do najpopularniejszych i najskuteczniejszych terapii można zaliczyć:

• kriolipolizę,

• zabieg Venus Legacy,

• Icoone,

• endermologię LPG,

• karboksyterapię.

Dlaczego akurat te zabiegi zalecane są przed ślubem? Jakie są ich efekty i trwałość? Na których warto skupić szczególną uwagę?

Efektywność kuracji redukujących tkankę tłuszczową

Wykonanie zabiegu przed ceremonią zaślubin powinno być bardzo dobrze przemyślane, jak również dostosowane do możliwości, preferencji i ciała danej kobiety. Warto skupić się na czasie regeneracji i rekonwalescencji po zabiegu, po to, by na przyjęciu nie było widać niepożądanych, nieestetycznych (choć naturalnych) efektów ubocznych.

Kriolipoliza

Jedną z najchętniej wykonywanych terapii jest kriolipoliza. Efekty tej kuracji są widoczne, odczuwalne i zadowalające już w niedługim czasie po jej przeprowadzeniu.

Zabieg kriolipolizy wykonywany jest w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. To naprawdę popularna kuracja, która nie wywołuje zbędnych, uciążliwych skutków ubocznych. Całkowicie bezbolesna, bezinwazyjna i bezpieczna dla organizmu, kriolipoliza polega na zamrażaniu, a następnie usuwaniu miejscowo nagromadzonej, zbędnej tkanki tłuszczowej z ciała kobiety. Terapię tę można wykorzystać w przypadku różnych partii ciała – w szczególności tych, które ciężko wymodelować za pomocą ćwiczeń fizycznych.

Endermologia LPG

Korzystne działanie endermologii LPG również bardzo pozytywnie wpływa skuteczność uzyskania szczupłej sylwetki. W tym przypadku redukcja tkanki tłuszczowej możliwa jest dzięki wykonywanemu masażowi – za pomocą nowoczesnej aparatury, stosowanej w gabinecie kosmetycznym. Poza głównym efektem zabiegu, jakim jest modelowanie sylwetki ciała, warto tu zwrócić uwagę na dodatkowe zalety, w postaci wyraźnego ujędrnienia skóry czy przyśpieszenia metabolizmu.

Wybierając odpowiedni zabieg, warto skupić się na efektach terapii, jej skuteczności, jak również preferencjach indywidualnych. Najlepiej w kwestii doboru konkretnych działań pielęgnacyjnych zasięgnąć fachowej opinii specjalisty-kosmetologa.

 

Endermologia LPG POŁĄCZONA Z IR I FALAMI RADIOWYMI

Skuteczna redukcja cellulitu
Endermologia | VelaShape™ | VelaSmooth™ | Przyjemny zabieg masażu ciała, ujędrnia, uelastycznia i wygładza skórę dając przy tym efekt wyszczuplenia.
 

NA CZYM POLEGA ZABIEG ENDERMOLOGII LPG POŁĄCZONEJ Z IR I FALAMI RADIOWYMI?

Endermologia wykorzystująca technologia VelaShape™ i VelaSmooth™ to unikalne połączenie zalet i ogromnych możliwości trzech najbardziej popularnych w redukcji tkanki tłuszczowej technologii: podciśnienia, fal radiowych oraz podczerwieni. Teraz wszystkie te procedury efektywnie współpracują w jednym urządzeniu.

 

PODCIŚNIENIE

FALE RADIOWE

PODCZERWIEŃ (IR)

 

Endermologia jest idealnym rozwiązaniem do walki z wiotką skórą. Najlepsze efekty uzyskuje się wykonując całą serię zabiegów – zalecamy min. 10 zabiegów w serii.

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password