Góra
Gabinet medycyny estetycznej Poznan centrum Kosciuszki La source zabiegi na twarz zabieci na cialo hifu radiofrekwencja mikroiglowa endermologia krilipoliza prezenty pakiety promocje tanio medycyna estetyczna termolifting

Obecnie mamy do dyspozycji szereg urządzeń, które wzmacniają skórę i poprawiają jej elastyczność. Są to np. fale radiowe RF, które zazwyczaj stosuje się w kombinacji z innymi technologiami z IPL, z próżnią, z podgrzewaniem.

Jaki zabieg na podniesienie jest najbardziej skuteczny?

Najlepsze efekty dają zabiegi HIFU, czyli skoncentrowanymi ultradźwiękami, które wywołują przegrzanie tkanek, co stymuluje procesy naprawcze. Zaletą jest to, że skóra na powierzchni pozostaje nienaruszona. Pierwszy efekt widać od razu – wynika on z jej lekkiego obrzęku. Natomiast rezultat docelowy widać dopiero po 3–4 miesiącach i utrzymuje się on przez 12–18 miesięcy. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że są to działania na powierzchni skóry. Jeśli chcemy poprawić kształt pośladków i ujędrnić je od wewnątrz, niezbędne są systematyczne ćwiczenia – zwłaszcza wszelkiego typu przysiady i wykroki. Dobre efekty daje też wchodzenie po schodach, czyli stepper. Nie należy natomiast przesadzać z bieganiem, które może prowadzić do nadmiernego odtłuszczenia całego organizmu.

 

Czy pośladki można zmniejszyć?

Zabiegi HIFU stosuje się również do wyszczuplania pośladków, z tym że wtedy działamy w obrębie tkanki tłuszczowej na głębokości 13 milimetrów, a nie jak w przypadku ujędrniania skóry na głębokości 3–5 mm.

 

A co można zrobić z rozstępami?

To zawsze jest bardzo trudny problem, ponieważ rozstępy najczęściej powstają albo w okresie dojrzewania, albo podczas ciąży. A tylko świeże rozstępy są w miarę podatne na próby ich likwidowania. 

 

RADIOFREKWENCJA | USUŃ OPORNE ROZSTĘPY | PRZYWRÓĆ SKÓRZE JĘDRNOŚĆ

Radiofrekwencja mikroiglowa | Termolifting – jak często powtarzać?

Dla uzyskania najlepszych rezultatów wykonuje się kilka zabiegów, ale RF mikroigłowa daje znaczną poprawę już po pierwszym razie.

 

NA CZYM POLEGA ZABIEG HIFU?

Ultradźwięki o dużej mocy oddziałują na różnych poziomach skóry, ale w odróżnieniu od radiofrekwencji mikroigłowej punktowo, bardzo precyzyjnie, skupiają oraz generują wyższą temperaturę pomiędzy 65-70 stopni Celsjusza i działają na na głębokości 1,5, 3, 4,5 oraz 13 mm.

_

W wyniku poparzeń, na określonej głębokości tkanki rozpoczyna się regeneracja i zagęszczenie dotychczasowej struktury komórkowej. Włókna kolagenowe ulegają skróceniu, co daje niewielki efekt od razu po zabiegu.

_

Na efekt końcowy trzeba natomiast poczekać od kilku miesięcy do pół roku, tyle czasu potrzebuje skóra na kompletną odbudowę. Poprawa napięcia skóry, zniwelowanie drobnych zmarszczek, w tym w trudnej okolicy ust, redukcję tkanki tłuszczowej podbródka i poprawę owalu oraz, co najważniejsze, spektakularny „lifting” bez ingerencji chirurgicznej!

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password