Góra

Ginekomastia – mężczyzna 21 lat

Gabitent La Source

Ginekomastia | VelaShape 3

Niechirurgiczne zmniejszanie piersi | Gabinet La Source

Czym jest velashape 3?

Redukcja cellulitu oraz tkanki tłuszczowej > dowiedz się więcej

Gabinet medycyny estetycznej Poznan centrum Kosciuszki La source zabiegi na twarz zabieci na cialo hifu radiofrekwencja mikroiglowa endermologia krilipoliza prezenty pakiety promocje tanio medycyna estetyczna termolifting masaż

Aby poddać się zabiegowi ginekomastii, ingerencja chirurga plastycznego nie jest wymagana w niektórych przypadkach.

Skontajtuj się z nami w celu ustaleniu planu Twojej kuracji!

Szczegółowy plan przeprowadzonej terapii.

Z problemem zbyt dużych piersi zgłosił się do nas mężczyzna w wieku 21 lat. Klient od czasu szkoły policealnej borykał się z tym problemem, który był na niego dużym kompleksem odbierającym mu pewność siebie. Podczas pierwszej konsultacji specjalistka wypytała się o wszystkie przebyte kurcję w celu zwalczenia tego problemu. Dowiedziała się, że klient jeszcze nigdy nie korzystał z zabiegów medycyny regeneracyjnej, jak i estetycznej. Wspomniał także, że regularnie 2 razy w tygodniu uczęszcza na siłownie, ale jak na razie nie widzi skutków swojej ciężkiej pracy, więc postanowił zasięgnąć rad od specjalisty i tak właśnie znalazł nasz gabinet. Po wywiadzie z klientem i zapoznaniem się z kartą zdrowia specjalistka zaleciła zastosowanie technologii VelaShape 3 w serii 6 spotkań co 3 tygodnie.

 

Podczas pierwszej wizyty specjalistka zastosowała delikatne parametry, aby sprawdzić jak skóra i klient reagują na wytwarzane ciepło. VelaShape 3 w swojej technologii posiada zassanie, fale podczerwone oraz fale radiowe, czynniki te właśnie wpływają na redukcję tkanki tłuszczowej i jędrność skóry. Nad każdą z piersi specjalistka pracowała po 15 minut, jest to standardowy czas poddawania tkanek wyżej wspomnianym bodźcom. W ciągu tych 15 minut tkanka tłuszczowa jest podgrzewana do 42°C, dzięki czemu dochodzi do apoptozy komórek tłuszczowych, czyli ich rozpadu. Po przeprowadzonej procedurze obszar był zaczerwieniony, co jest normalne oraz pojawiły się 2 małe naczynka, które zniknęły po kilku dniach.

 

Następna wizyta odbyła się po 3 tygodniach, ponieważ specjalistka zastosowała tryb głęboki, który wykonuje się właśnie w takim odstępie czasowym. Przy drugiej wizycie klient zauważył u siebie znaczny ubytek tkanki tłuszczowej w tej okolicy oraz ujędrnienie skóry. Podczas drugiego zabiegu specjalistka zastosowała trochę większe parametry, to znaczy ustawiła intensywność fali radiowej do 2 RF zamiast 1 RF, tak jak w przypadku 1 wizyty. Po przeprowadzeniu procedury skóra klienta także była mocno zaczerwieniona, tylko tym razem pojawił się tylko jeden siniaczek, co oznacza, że skóra zaczyna przyzwyczajać się do bodźca, któremu jest poddawana. 

 

Podczas 3 wizyty klient był już zadowolony z uzyskanego efektu, po 2 wizytach na VelaShape 3 ubyło mu około 40% niechcianej tkanki tłuszczowej. Tym razem specjalistka zastosowała jeszcze większe parametry skoro klient tak dobrze znosi ciepło, które się wytwarza podczas zabiegu. Zassanie, fala podczerwona oraz radiowa została ustawiona na poziomie 3. Dla klienta zabieg był bardzo mocno odczuwalny, ale udało mu się wytrzymać całą procedurę. Obszar poddany VelaShape 3 był mocno zaczerwieniony, jednak bez oznak zasinień. 

 

Trzy następne procedury zostały przeprowadzone na tych samych parametrach co wizyta trzecia. Poniżej przedstawiamy grafikę  ukazującą efekt przed pierwszą wizytą oraz po ostatniej 6 wizycie.

Korzyści z przeprowadzonej terapii:

  • pozbycie się wiotkości skóry,
  • odmłodzenie skóry piersi,
  • redukcja tkanki tłuszczowej,
  • odzyskanie pewności siebie!
ATR naturlany wypełniacz powiększanie piersi

VelaShape 3 i jego zastosowanie w medycynie regeneracyjnej i estetycznej:

  • Redukcja cellulitu,
  • redukcja tkanki tłuszczowej,
  • redukcja obwodu ciała,
  • przywrócenie jędrności skóry.

Co to jest mezoterapia igłowa skóry?

Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Charakteryzuje się podaniem pod skórę substancji aktywnych takich jak: witaminy, aminokwasy, mikroelementy, osocze PRP czy kwas hialuronowy za pomocą strzykawki i igły.

Czym są popularne stymulatory tkankowe?

Stymulatory tkankowe to wykorzystywane w medycynie przeciwstarzeniowej preparaty, służące do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny. Po zaaplikowaniu dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry.

Osocze bogatopłytkowe Fibryna

Certyfikat CE 2195 Biokompatybilność potwierdzona ISO 10993 Pozytywna ocena badań klinicznych MEDDEV 2.7.1 | iPRF- certyfikat wyrobu medycznego II a i II b

W jakim celu i na jakie obszary wykonuje się mezoterapię mikroigłową?

Zabieg stosowany jest na poprawę napięcia skóry w obrębie twarzy, szyi, dekoltu i innych partii ciała oraz w celu redukcji cellulitu.

W jakim celu i na jakie obszary wykonuje się mezoterapię stymulatorami tkankowymi?

Stymulatory tkankowe stosowane są w zależności od swojego przeznaczenia na obszar twarzy, szyi, dekoltu lub innych partii ciała.

⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ (4,9/5)
osocze-bogatopłytkowe-fibryna-stymulatory-tkankowe-Poznań-medycyna-estetyczna-kriolipoliza-ejal40-sunekos200-sunekos1200
Autoryzowany Gabinet

Podmiot leczniczy nr 000000245990

ZAREZERWUJ DARMOWĄ KONSULTACJĘ
UMÓW SPOTKANIE Z SPECJALISTĄ

Mezoterapia igłowa nowej generacji - rodzaje stymulatorów tkankowych

Czysty kwas hialuronowy | Ejal 40 | ProfHilo

Stymulujemy a nie wypełniamy. Stymulatory nie zmieniają rysów twarzy pod względem wolumetrycznym!

Przyczyniają się do spiralizowania się włókien kolagenowych, czyli ich skracania. W
konsekwencji prowadzi to do zagęszczenia struktur skóry, poprawy owalu,
tworzenia działań anty-grawitacyjnych.

Aminokwasy | Sunekos 200 Sunekos 1200

Aminokwasów stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej. Produkt z tek kategorii stymuluje zatem fibroblasty do tworzenia nowych włókien białkowych skóry, takich jak kolagen i przede wszystkim elastyna.

Proces ten nazywamy biogenezą skóry.

Aminokwasy + kwas hialuronowy

 

Polinukleotydy| NUCLOFILL

Polinukleotydy zawarte m.in preparacie Nucleofill Strong zwalczają wolne rodniki i hamują fotostarzenie.

Polinukleotydy doskonale regenerują skórę po wakacjach, nadmiernym promieniowaniu i bliznach potrądzikowych. 

 

Już jeden zabieg skutkuje doskonałymi i widocznymi efektami!

Mezoterapia igłowa i jej zastosowanie

Mezoterapia igłowa prowadzi do rewitalizacji skóry i jej szybkiego gojenia, co sprawia, że stara skóra zastępowana jest nową.

 

Preparaty stosowane w mezoterapii igłowej są dobierane indywidualnie pod kątem konkretnego problemu. Często mezoterapia igłowa jest orężem w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, przebarwień czy rozstępów oraz w leczeniu łysienia.

 

Mezoterapia igłowa przynosi również świetne rezultaty w leczeniu blizn potrądzikowych czy w przeciwdziałaniu starzenia się skóry.

Przebieg zabiegu mezoterapii igłowej

Zabieg rozpoczyna się od wywiadu. Po zakwalifikowaniu klienta do zabiegu, specjalista dobiera odpowiednią substancję czynną, która będzie skuteczna w rozwiązaniu konkretnego problemu skórnego. Jeśli występuje taka konieczność, klient otrzymuje znieczulenie w formie kremu znieczulającego. Specjalista medycyny estetycznej dokonuje serii nakłuć igłą, wstrzykując wybrany preparat pod skórę.

Nakłucia wykonywane są na głębokości 2-4 mm lub 1-3,5 mm. Zabieg może być wykonywany za pomocą cienkiej igły lub specjalnego pistoletu. Zabieg jest bezbolesny, a podczas niego występuje niewielkie krwawienie. Po zabiegu na skórze pojawiają się zaczerwienienia lub krwiaki, które szybko ustępują.

Osocze bogatopłytkowe Rewitalizacja

To autologiczny preparat osocza bogatopłytkowego, który otrzymujemy z własnej krwi klienta. Preparat tak uzyskany zawiera czynniki wzrostu, które m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają one także syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu.

Fibryna | Naturlany wypełnianie cieni i bruzd

Fibryna bogatopłytkowa różni się od osocza bogatopłytkowego tym, że ma usieciowaną, trójwymiarową strukturę. Dzięki temu płytki krwi w niej zawarte przez dłuższy czas są stymulowane do wydzielania czynników wzrostu mających zbawienny wpływ na skórę.


Różnica w pozyskiwaniu fibryny bogatopłytkowej polega na prędkości wirowania.

Koktajle witaminowe i nawilżające

Polinukleotydy zawarte m.in preparacie Nucleofill Strong zwalczają wolne rodniki i hamują fotostarzenie. Polinukleotydy doskonale regenerują skórę po wakacjach, nadmiernym promieniowaniu i bliznach potrądzikowych. 

Już jeden zabieg skutkuje doskonałymi i widocznymi efektami!

La Source

ZREWITALIZUJ I OCZYŚĆ SKÓRĘ

PRZYGOTUJ SKÓRĘ PRZED SERIĄ ZABIEGÓW MEZOTERAPII
ZAREZERWUJ DARMOWĄ KONSULTACJĘ
UMÓW SPOTKANIE Z SPECJALISTĄ

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password