Góra

VelaShape 3 redukcja cellulitu – jak działa VelaShape 3 na cellulit?

VelaShape 3 redukcja cellulitu – jak działa VelaShape 3 na cellulit?

Velashape 3 redukcja cellulitu

Innowacyjna procedura Velashape 3 pozwala na skuteczną walkę z cellulitem oraz wiotką, mało elastyczną skórą. To metoda bezbolesna, charakteryzująca się brakiem okresu rekonwalescencji, która daje zadowalające efekty. Czym jest cellulit ? Cellulit to nierównomierne rozłożenie tkanki tłuszczowej, które uwidacznia się w postaci nieestetycznych zgrubień i wgłębień o różnej wielkości. Do dwóch najczęstszych przyczyn cellulitu można zaliczyć występowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Natomiast druga przyczyna to zaburzenia krążenia związane z krążeniem krwi i limfy oraz nieprawidłowym odprowadzeniem produktów przemiany materii. 

Velashape 3 w redukcji cellulitu

Velashape 3 to intuicyjne urządzenie posiadające głowice do walki z cellulitem tzw. skórką pomarańczową. Jest to technologia w której głowica wytwarza próżnię i składa się z dwóch dużych rolek między którymi zasysany jest fałd skóry. W efekcie czego dochodzi do stworzenia przestrzeni między tkankami. Usprawnia to wówczas przepływ krwi i limfy, następuje szybszy transport zbędnych produktów przemiany materii. 

W czasie procedury Velashape 3 fibroblasty są stymulowane przez światło podczerwone i fale radiowe w wyniku czego syntezowane są nowe włókna białkowe kolagenowe i elastynowe. Białka te odgrywają istotną rolę naszej skórze, gdyż są one odpowiedzialne za prawidłowe napięcie skóry, jej elastyczność, a także nadają skórze zdrowy wygląd i jednolity kolor. 

Częstotliwość Velashape 3 

W przypadku maszyny Velashape 3 aby uzyskać pierwsze efekty wystarczą tylko 4 serie w odstępach 3 dniowych lub tygodniowych w zależności od występującego cellulitu. 

Aby otrzymywane rezultaty w postaci zmniejszenia widoczności lub zniwelowania cellulitu zostały z nami na dłużej. Warto prowadzić w nasze życie proste i łatwe nawyki tz. codzienna aktywność fizyczna, zdrowa i zbilansowana dieta, odwodnienie nawodnienie oraz wykonywanie w zaciszu domowym chodź raz w tygodniu peelingu na ciało. 

Podsumowanie 

Velashape 3 to innowacyjna technologia, która łączy w sobie masaż mechaniczno – podciśnieniowe, światło podczerwone i fale radiowe. Połączenie tych trzech technologii ze sobą sprawią, że efekty są szybko zauważalne i bardziej spektakularne. Warto wspomnień na zakończone, że to urządzenie w porównaniu do innych na rynku, posiada największą moc bo aż 150, co wpływa na osiąganie rezultatów przy niewielkiej ilości kuracji. 

 

Sprawdź naszą ofertę na VelaShape 3

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password