Twój koszyk jest obecnie pusty!
Skóra po kriolipolizie – jak wygląda skóra i ciało zaraz po zabiegu? Aby przybliżyć procesy, które zachodzą na powierzchni skóry, należy zrozumieć sam mechanizm działania kriolipolizy. Jest to metoda polegająca na kontrolowanym chłodzeniu tkanek tłuszczowych, w celu spowodowania ich rozpadu – tzw. lipolizy. Podczas zabiegu wykorzystuje się specjalną głowicę, która działa na zasadzie próżni. Głównym celem kriolipolizy jest ochłodzenie komórek tłuszczowych, aby wywołać ich powolne obumieranie. Zamrożone adipocyty są stopniowo eliminowane i wydalane z organizmu, dzięki czemu z tygodnia na tydzień grubość tkanki tłuszczowej maleje.
Metoda ta jest nieinwazyjna i bezbolesna, chociaż podczas wykonywania kriolipolizy wyraźnie odczuwalne jest stopniujące zimno i pulsujące zasysanie skóry. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest delikatnie zaczerwieniona. Skora po kriolipolizie w miejscu przyłożenia głowicy reaguje odbarwieniem, przypominające te, które powstają po tradycyjnych bańkach (stosowanych np. przy przeziębieniu). Nie zostają one jednak na stałe – znikają maksymalnie po upływa około tygodnia po zabiegu. W przypadku niektórych Klientów może też wystąpić przejściowe i krótkotrwałe osłabienie czucia w obszarze skóry poddanej kriolipolizie.
ZABIEGI ODCHUDZAJĄCE | BEZINWAZYJNA LIPOSUKCJA
Kriolipoliza czyli trwałe usuwanie tkanki tłuszczowej. Kriolipoliza to nieinwazyjna metoda, polegająca na redukcji tkanki tłuszczowej przy działaniu niskiej temperatury. W skutek chłodzenia uzyskujemy efekt lipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych. Cały tłuszcz krystalizuje się, a następnie jest naturalnie wydalany z naszego organizmu. Zabieg jest bezpieczny dzięki kontroli nad temperatura oddziałująca na skórę.
Kriolipoliza | Cennik
Kriolipoliza | Abonament
Kriolipoliza | Promocje
Kriolipoliza | Pakiet