Góra

Mesohyal DMAE – czym jest preparat DMAE i jak działa?

Mesoestetic Mesohyal DMAE – mezoterapia

Mesoestetic Mesohyal DMAE to preparat składający się z nieusieciowanego kwasu hialuronowego oraz dimetyloaminoetanolu (DMAE 3%). Charakteryzuje się działaniem ujędrniającym skórę oraz zapobiega jej wiotczeniu.

Czym jest substancja aktywna DMAE?

DMAE jest prekursorem acetylocholiny (neurotransmitera), który bierze udział w napinaniu się mięśni. W wyniku działania jego na włókna mięśniowe, dochodzi do poprawy ich skurczu, a tym samym napięcia.

Mesoestetic Mesohyal DMAE podaje się w formie mezoterapii i jest wstrzykiwany w obszar śródskórny. Może być używany zarówno w okolice ciała (brzuch, uda, plecy, grzbietową część dłoni), jak i twarzy tam gdzie występują problemy związane z oznakami starzenia się. Aczkolwiek preparat ten stosują również kobiety, które chcą działa profilaktyczne w celu opóźniania procesów starzenia się.

Wskazania do preparatu Mesoestetic Mesohyal DMAE

Preparat ten stosowany jest w przypadku skór, u których pojawiają się następujące problemy:

  • skóra wiotka, o zmniejszonej sprężystości
  • widoczne oznaki starzenia się w postaci zmarszczek
  • skóra odwodniona, cienka
  • brak jędrności i gęstości skóry

Stosowanie serii w przypadku preparatu Mesoestetic Mesohyal DMAE

Czas trwania przeprowadzonej kuracji trwa około 30 minut. Po jej zakończeniu można od razu wrócić do codziennej aktywności fizycznej, nie jest wymagany okres rekonwalescencji.

W zależności od stanu skóry dobiera się odpowiednią ilość kuracji, najczęściej rekomenduje się od 5 – 10 serii. Przerwa między poszczególnymi kuracjami wynosi między 1, a 2 tygodnie.

W celu utrzymywania uzyskanych rezultatów zaleca się wykonywanie pojedynczej kuracji przypominającej co około 8 miesięcy. Wszystko uzależnione jest od kondycji naszej skóry i jej potrzeb.

Reasumując to produkt przeznaczony dla każdej osoby bez względu na wiek, a także stan skóry. Stosowany jest przy skórze odwodnionej, zwiotczałej, dojrzałej, czy młodej. Skuteczny preparat do odmłodzenia i rewitalizacji skóry. Mesoestetic Mesohyal DMAE to preparat medyczny posiadający certyfikat klasy III. Stąd też jest to bezpieczny i skuteczny preparat ze względu na liczne przeprowadzone badania kliniczne.

 

Sprawdź naszą ofertę na mesohyal  

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password