Góra

Mam cukrzycę i wiem, że jest ona przeciwwskazaniem do wykonania kriolipolizy. Czy to znaczy, że nigdy nie będę mogła wykonać zabiegu?

Mam cukrzycę i wiem, że jest ona przeciwwskazaniem do wykonania kriolipolizy. Czy to znaczy, że nigdy nie będę mogła wykonać zabiegu?

Cukrzyca nie jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do wykonania kriolipolizy. Jeśli Klient chorujący na cukrzycę jest pod stałą opieką lekarza i sukcesywnie zażywa leki, to może poddać się zabiegowi. Jedynie osoby cierpiące na zaawansowane stadium tego schorzenia, któremu towarzyszą zaburzenia czucia, nie mogą poddać się kriolipolizie. Istnieje wówczas zwiększone ryzyko przemrożenia i powstania stanu zapalnego tkanki tłuszczowej, która zostanie schłodzona. W zaawansowanej cukrzycy pojawiają się również zaburzenia metabolizmu. Mogą one przyczynić się do opóźnionego lub zerowego efektu po przebytym zabiegu kriolipolizy.

Ważne jest, aby w momencie wizyty w gabinecie Klient był w dobrej ogólnej kondycji. Nasz organizm, po zastosowaniu niskiej temperatury, musi usunąć pozostałości powstałe z rozpadu komórek tłuszczowych. Jeśli system oczyszczania ciała nie działa sprawnie lub mamy zaburzenia metaboliczne, problemy z nadmiarem wody, toksyn itp., to proces niszczenia adipocytów jest upośledzony i spowolniony, a przez to możemy nie uzyskać spodziewanych efektów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących bezpieczeństwa stosowanego zabiegu, warto skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym.

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password