Góra

Kuracja infuzją tlenową – na czym polega kuracja infuzją tlenową?

Kuracja infuzją tlenową – Na czym polega kuracja infuzją tlenową?

Infuzja tlenowa polega na silnym wtłaczaniu pod skórę substancji odżywczych – za pomocą tlenu pod wysokim ciśnieniem, emitowanego przez specjalny aplikator. W celu zwiększenia skuteczności jest również wtłaczana witaminowa, nawilżająca lub regenerująca ampułka, którą ekspert dopasowuje do potrzeb skóry każdego klienta. Może to być albo preparat z zawartością kawioru, o właściwościach odżywczych, albo ze śluzem ślimaka, o działaniu regenerującym. Wtłaczanie ampułki infuzją tlenową ma za zadanie pomóc jej wniknąć w najgłębsze warstwy skóry. Dzięki temu przywracamy skórze blask, witalność, zdrowy wygląd i widocznie ją rewitalizujemy.

Przebieg infuzji tlenowej

Kuracja sama w sobie trwa około 30 minut (nie wliczając ewentualnego demakijażu twarzy) i jest bardzo przyjemna. Szczególnie podczas cieplejszych dni, przy wysokich temperaturach, oprócz działania odżywczego i regeneracyjnego, można również się zrelaksować poczuć efekt orzeźwienia skóry. Ponadto, po wykonaniu zabiegu klient może od razu powrócić do swoich codziennych obowiązków. Infuzja tlenowa także nie wymaga okresu rekonwalescencji, można ją wykonywać nawet co dwa tygodnie w celu utrwalenia rezultatów na dłuższy okres czasu. Efekt jest widoczny od razu po jej wykonaniu.

Holistyczne podejście do pielęgnacji skóry | Pakiet 5w1 | Rytuał tlenowy La source  

W gabinecie La source rekomendujemy połączenie infuzji tlenowej z peelingiem kawitacyjnym, który złuszcza warstwę rogową naskórka i dodatkowo sterylizuje skórę, zwalczając bakterie odpowiedzialne za powstawanie zaskórników. Kolejnym etapem jest oczyszczanie wodorowe, wykorzystujące aktywny wodór neutralizujący najbardziej szkodliwe wolne rodniki tlenowe. Oczyszcza ono skórę na poziomie komórkowym. Następnym etapem są ultradźwięki, mające na celu zwiększenie przepuszczalności błony komórkowej, rozszerzenie naczyń krwionośnych i polepszenie matabllizmu komórkowego. Ostatnim krokiem są fale radiowe, które wywołują w skórze zjawisko diatermii. Dzięki rytuałowi La source, otrzymasz jeszcze lepsze i bardziej zadowalające rezultaty.

Pakiet 5w1 | Rytuał tlenowy La source >

 

– Czy przed zabiegiem infuzji tlenowej polecane jest oczyszczanie skóry?

Czy kuracja infuzją tlenową jest bolesna?

Jakie są wskazania do wykonania infuzji tlenowej?

– Jakie są przeciwwskazania do wykonania infuzji tlenowej?

Jakie efekty daje infuzja tlenowa?

Czy można wykonywać infuzję w okresie silnego nasłonecznienia?

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password