Góra

HIFU a lifting – lifting skóry za pomocą technologii HIFU

HIFU a lifting – lifting skóry za pomocą technologii HIFU

Procedura HIFU w medycynie estetycznej opiera się na wykorzystywaniu zogniskowanej wiązki fali ultradźwiękowej do odmładzania skóry i modelowania sylwetki ciała. 

Ultradźwięki w medycynie znane są nie od dziś. Jednakże dopiero od niedawna zostały one wykorzystane w dziedzinie medycyny estetycznej. Technologia HIFU, która wykorzystuje falę ultradźwiękową jest kuracją bezinwazyjnego liftingu skóry twarzy i ciała. Stanowi ona doskonałą alternatywę dla procedur chirurgicznych, które są: inwazyjne, bolsena i z długim okresem rekonwalescencji. 

HIFU a lifting – Sekret technologii HIFU

Technologia HIFU ma niesamowitą precyzję działania. Wiązka fali ultradźwiękowej jest zogniskowana, oznacza to, że dociera tylko i wyłącznie na daną głębokość bez uszkodzenia zewnętrznej warstwy skóry (naskórka).  Zapewnia to, całkowicie bezpieczną i bezinwazyjną kurację. Ponadto z procedurą HIFU nie wiąże się żaden okres rekonwalescencji, dlatego też można wrócić po jego zakończeniu procedury do swoich codziennych obowiązków, zajęć. 

HIFU może być wykonywane u każdej osoby po wykluczeniu przeciwwskazań bez względu na grubość skóry, czy fototyp.  HIFU w porównaniu do procedur laserowych może być wykonywane cały rok. 

Przebieg kuracji HIFU 

Pierwszym etapem kuracji HIFU jest demakijaż oraz nałożenie żelu na obszar skórny, który zapewnia odpowiednią penetrację fal ultradźwiękowych w głąb skóry. Czas trwania technologii HIFU trwa od 30 do 60 minut. 

Efekty HIFU

HIFU pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów już po zastosowaniu pojedynczej kuracji. Dzięki możliwości precyzji  urządzenia pozwala to na pracę w obrębie obszarów trudno dostępnych i niewielkich (tzn. kurze łapki, opadające powieki, podwójny podbródek).  Pierwsze efekty widoczne są w ciągu pierwszych tygodni bezpośrednio po kuracji. Natomiast na pełny efekt trzeba poczekać około 2 – 3 miesiące, ze względu na fakt przebudowy skóry. Rezultaty otrzymywane po kuracji HIFU utrzymują się od 12 do 18 miesięcy. 

Podsumowanie

Reasumując HIFU to modelowanie oraz lifting ciała, twarzy. Stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby uzyskać efekty ujędrnienia, zagęszczenia i napięcia skóry poprzez zastosowanie bezpiecznej i nieinwazyjnej procedury. 

Gabinet Medycyny Estetycznej | La source | Poznań

Nasze specjalizacje:

  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • lifting skóry
  • termolifting
  • redukcja cieni pod oczami
  • modelowanie sylwetki
  • oczyszczanie wodorowe
  • oczyszczanie twarzy
  • HIFU – lifting bez skalpela

Sprawdź naszą ofertę > 

 

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password