Góra

HIFU 3D twarz – zastosowanie technologii Hifu 3D na twarz

HIFU 3D twarz – zastosowanie technologii Hifu 3D na twarz

Czym jest Hifu 3D?

HIFU 3D na twarz jest nazywany bezinwazyjnym liftingiem twarzy, ponieważ dzięki niemu możemy uzyskać efekt liftingu i ujędrnienia twarzy bez skalpela, nie uszkadzając wierzchnich warstw skóry. Dzieje się to za pomocą wytwarzanych fal ultradźwiękowych generowanych przez urządzenie HIFU 3D. Fale akustyczne o wysokiej częstotliwości wywołują zjawisko ablacji, czyli kontrolowanego uszkodzenia tkanki na wybranych przez ekspertów głębokościach, dochodzi do podgrzania tkanki do temperatury 60-70 stopni oraz wytworzenia pęcherzyków gazu wewnątrz komórek co sprawia, że znajdujące się w skórze włókna kolagenowe i elastynowe ulegają uszkodzeniu następnie dochodzi do ich regeneracji i skrócenia co daje efekt ujędrnienia skóry twarzy. HIFU 3D na twarz działa również na SMAS czyli powierzchowny układ mięśniowo-naczyniowy, który głównie decyduje o napięciu skóry twarzy przez co oprócz efektu ujędrnienia uzyskujemy również lifting twarzy. 

Zastosowanie Hifu3D na twarz

HIFU 3D na twarz pozwala nam na spłycenie zmarszczek na czole, w okolicach oczu, wymodelowanie lini żuchwy, zmniejszenie pierwszych oznak starzenia się skóry, czy zniwelowanie widocznych rozszerzonych porów. Dzięki HIFU 3D możemy również pozbyć się problemu opadających policzków, opadającej powieki, zwiotczałej skóry. HIFU na twarz wpłynie na poprawę owalu twarzy, jej ujędrnienie oraz lifting. HIFU pozwala na osiągnięcie różnych efektów w zależności od miejsca zastosowania i problemu, który chcemy zlikwidować. 

HIFU 3D na twarz nie jest wykonywany w obszarze środkowej części czoła, nad łukami brwiowymi i w okolicy obręczy ust. 

Przebieg i czas trwania

Procedura HIFU na twarz trwa od 15 do 60 minut w zależności od obszaru poddanego zabiegowi, nie wymaga rekonwalescencji, a pierwsze efekty są dostrzegalne już w przeciągu 48 godzin, natomiast na maksymalny rezultat trzeba poczekać do 3 miesięcy. HIFU 3D  nie wymaga znieczulenia, a umiarkowane dolegliwości bólowe mogą wystąpić wyłącznie podczas aplikacji ujędrniających tkanki impulsów ultradźwiękowych. Aby zwiększyć efektywność kuracji zaleca się zastosowanie go w serii, zwykle do 3 kuracji z zachowaniem minimalnego odstępu miesięcznego pomiędzy kolejnymi wizytami.  W zależności od indywidualnych uwarunkowań rezultaty utrzymują się 12-18 miesięcy, po tym okresie warto wykonać kurację przypominającą HIFU na twarz w Poznaniu. 

 

Sprawdź naszą ofertę Hifu 3D

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password