Góra

HIFU 3D i Radiofrekwencja mikroigłowa – połączenie RF i HIFU 3D

HIFU 3D i Radiofrekwencja mikroigłowa – połączenie RF i HIFU 3D

Medycyna estetyczna w większości przypadków kojarzy się z zastosowaniem botoksu lub kwasu hialuronowego, natomiast można uzyskać oczekiwane efekty poprzez kuracje regenerujące, które stymulują nasz własny organizm do ujędrnienia, liftingu, redukcji zmarszczek i odnowy własnych komórek i tkanek. Do takich metod zalicza się HIFU oraz radiofrekwencję mikroigłową, które poprzez proces termiczny oraz mechaniczny prowadzą do silnej i głębokiej stymulacji tkanek. Radiofrekwencja mikroigłowa i HIFU – skoncentrowane ultradźwięki uzupełniają się wzajemnie i umożliwiają objąć wiele problemów estetycznych takich jak blizny, rozstępy, wiotkość skóry, opadanie tkanek czy rozmycie owalu.

HIFU 3D wykonywany jest na twarz i ciało, wykorzystuje ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, które bez uszkodzenia wierzchnich warstw skóry podgrzewają głębsze warstwy skóry do temperatury 60-70 stopni, również powodują wytworzenie pęcherzyków gazu i wzrost ciśnienia wewnątrz komórek, czego efektem jest uszkodzenie, regeneracja i napięcie włókien kolagenowych. 

Radiofrekwencja mikroigłowa jest zabiegiem wykorzystującym fale radiowe, które są wprowadzane w skórę na trzech różnych głębokościach za pomocą mikroigieł. Te dwa impulsy, mechaniczny i termiczny prowadzą do przebudowy skóry. 

HIFU 3D i Radiofrekwencja mikroigłowa 

Połączenie HIFU 3D oraz radiofrekwencji mikroigłowej stanowi bardzo dobre dopełnienie. Radiofrekwencja przyczynia się bardziej do poprawy jakości skóry, redukcji zmarszczek, czy blizn, natomiast HIFU 3D służy głównie do ujędrnienia i liftingu skóry. Obszar, którego nie możemy objąć wykorzystując HIFU możemy zastymulować używając fal radiowych w radiokrekwencji mikroigłowej, są nimi takie miejsca jak powieki czy okolice ust.

Kuracje autoregeneracyjne pozwalają na uzyskanie efektu w naturalny sposób, są one związane z produkcją kolagenu, a maksymalny efekt widoczny jest po około 3 miesiącach. Pierwsze widoczne zmiany po zastosowaniu HIFU 3D zauważalne są już po 48 godzinach. Aby uzyskać zadowalający efekt zaleca się zastosować serię, najczęściej do 3 w odstępach miesięcznych. Eksperci zalecają wykonanie HIFU 3D oraz radiofrekwencji mikroigłowej naprzemiennie. Połączenie tych obu metod umożliwia uzyskanie nieinwazyjnego liftingu oraz ujędrnienia skóry twarzy i ciała.

 

Sprawdź naszą ofertę:

HIFU 3D

Radiofrekwecnja mikroigłowa

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password