Góra

Fale radiowe zastosowanie – na jaki obszar ciała można stosować fale radiowe?

Fale radiowe zastosowanie – na jaki obszar ciała można stosować fale radiowe?

Fale radiowe – ich zastosowanie 

Fale radiowe to nic innego jak pole elektromagnetyczne o częstotliwości fali radiowej, które wytwarza energię cieplną. Energia ta powoduje termiczne, kontrolowane i miejscowe przegrzanie tkanek oraz włókien kolagenowych. Stymulacji ulegają również fibroblasty w celu produkcji nowego kolagenu i elastyny w skórze. Uzyskiwana temperatura osiąga wartości do nawet 45 stopni Celsjusza.

Fale radiowe wpływają na rozszerzanie się naczyń krwionośnych, co wpływa na poprawę transportu zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn.

Wytwarzane ciepło przez fale radiowe oddziałuje również na poprawę kondycji skóry. Jest ona bardziej odżywiona i dotleniona, wyrównuje się koloryt skóry. Można powiedzieć, że twarz staje się bardziej odmłodzona.

Fale radiowe nazywane przez wiele osób – liftingiem bez skalpela. Jest to metoda nieinwazyjna, bezpieczna, a co więcej bardzo przyjemna. Podczas wykonywania fal radiowych na wybrany obszar ciała lub twarzy odczuwane jest bardzo miłe i przyjemne ciepło, które pozwala na zrelaksowanie się i odprężenie.

Wskazania do wykorzystania fal radiowych

Zastosowanie fal radiowych jest bardzo popularnym rozwiązaniem w walce zwiotczałą skórą. Zaleca się wykorzystanie fal radiowych przy następujących problemach:

  • poprawie napięcia skóry
  • podnieść owal twarzy
  • redukcja zmarszczek w okolicy oka, nosa i ust, a także na czole
  • w walce z wiotką, luźna skórą po brzuchu po ciąży, oraz w innych obszar po szybkim schudnięciu
  • profilaktyka anty – aging dla osób po 25 roku życia

Fale radiowe możemy wykorzystywać na każdy obszar ciała, gdzie występuje problem z wiotką skórą tzn. na obszarze ramion, brzuch, pośladków i ud. Także na obszarze twarzy, szyi i dekoltu. Wiele Pań wykorzystuje fale radiowe w celu odmłodzenia skóry dłoni.

Łączenie różnych kuracji, czy warto ?

Połączenie fal radiowych z innymi metodami dostępnymi na rynku pozwala na osiągnięcie jeszcze bardziej zadowalających i silniejszych efektów. Najbardziej popularne rozwiązania gdzie łączy się ze sobą fale radiowe to velashape III, radiofrekwencja mikroigłowa oraz technologia HIFU 3D. Wszystkie te procedury oddziałuje na poprawę napięcia skóry w celu zredukowania problemu wiotkiej skóry.

 

Sprawdź naszą ofertę na fale radiowe w Poznaniu.

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password