Góra

Fale radiowe efekty – Jakie są efekty po zastosowaniu fal radiowych?

Fale radiowe efekty – Jakie są efekty po zastosowaniu fal radiowych?

Fale radiowe – co to za metoda ?

Fale radiowe są wykorzystywane w gabinetach medycyny estetycznej w walce z wiotką, pozbawioną napięcia skórą. Jest to metoda bezbolesna, nie wymagająca okresu rekonwalescencji, a więc stanowi nieinwazyjne rozwiązanie dla odmładzania skóry twarzy oraz ciała.

Technologia fal radiowych opiera się na termicznym przegrzewaniu włókien kolagenowych znajdujących się w skórze do nawet 45 stopni Celsjusza. Taka wysoka temperatura sprawia, że włókna kolagenowe ulegają skróceniu oraz napięciu. Bodziec cieplny oddziałuje również na fibroblasty w celu syntezy nowego kolagenu i elastyny. Wskutek tego dochodzi do zwiększa gęstość i ilość kolagenu. Skóra staje się bardziej napięta, jędrniejsza, owal twarzy unosi się. Należy wspomnieć również, że fale radiowo działają powierzchniowo stymulując naczynia oraz tkanki. Przyczyniając się do rozszerzania naczyń krwionośnych co pozwala na lepszy transport toksyn oraz składników odżywczych.

 

Fale radiowe – efekty po ich zastosowaniu

Przy zastosowaniu fal radiowych na wybrane obszary ciała dochodzi do poprawy napięcia, gęstości i jędrności skóry. Zmniejszona jest widoczność luźnej skóry na brzuch po ciąży. Zauważa się poprawę kondycji skóry – jest ona odświeżona, koloryt ulega ujednoliceniu. Jednym słowem ciało naszego staje się bardziej wymodelowane, a pośladki uniesione.

Natomiast na obszarze twarzy po zastosowaniu fal radiowych dochodzi do zmniejszenia widoczności zmarszczek w okolicy oczu (kurze łapki, redukcja cienie pod oczami), czoła, nosa i ust (zmniejszenie widoczności bruzdy nosowo – wargowej, marionetek). Policzek oraz podbródek ulega uniesieniu. Skóra twarzy wygląda młodziej, jest pełna blasku, odżywiona i dotleniona.

 

Częstotliwość wykonywania fal radiowych 

Po jednej kuracji można zauważyć, że skóra wygląda na bardziej napiętą, jędrniejszą i zagęszczoną. Jednakże w celu uzyskania zadowalającego efektu należy wykonać od 4 do 10 serii w zależności od kondycji skóry i występującego problemu. Odstępy pomiędzy kolejnymi seriami wynoszą od 10 do 14 dni, a nawet 25 dni. Uzależnione jest to występującego procesu starzenia się skóry. Dobór odstępów czasowych jest ustalony zawsze indywidualnie przez naszych specjalistów.

Czas trwania pojedynczej kuracji wynosi między 30, a 60 minut.

 

Sprawdź naszą ofertę na fale radiowe 

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password