Góra

Czym jest oczyszczanie wodorowe?

Czym jest oczyszczanie wodorowe?

Oczyszczanie wodorowe jest procedurą, która oczyszcza skórę na poziomie komórkowym i wydobywa z niej blask, a skóra nabiera młodszego wyglądu, emanuje świeżością i staje się jaśniejsza i promienna. Oczyszczanie wodorowe jest zabiegiem bezbolesnym, a kuracja polega na wprowadzeniu w głąb skóry cząsteczek aktywnego wodoru, który idealnie sprawdza się w medycynie estetycznej do oczyszczenia skóry twarzy. Dzieje się tak, ponieważ wodór ma znacznie lepsze działanie na skórę niżeli tlen. Dzięki właściwościom biochemicznym wodoru i łatwości przenikania przez barierę skórno-naskórkową dzięki czemu procedura ta staje się numerem jeden w nowoczesnym oczyszczaniu. Woda wodorowa nie służy tylko do oczyszczania skóry, ponieważ może być ona wykorzystywana jako woda pitna, jako terapia lecznicza, odmładzająca i odchudzająca. Jedna wizyta zwykle trwa do około 75 minut.

Jak wygląda kuracja?

Oczyszczanie wodorowe jest procedurą bezbolesna i nieinwazyjną dlatego idealnie sprawdza się dla osób, które nie mogą pozwolić Sobie na okres rekonwalescencji. Kuracja ta jest nieskomplikowana, ponieważ w głąb warstw skóry wtłaczane są mikroskopijne cząsteczki aktywnego wodoru w formie jonowej. Cząsteczki niczym magnez przyciągają wolne rodniki, które znajdują się w komórkach dzięki czemu neutralizują one reaktywne cząsteczki wolnych rodników na powierzchni skóry, co w efekcie skutkuje sukces w przeprowadzeniu terapii, która na celu ma odmłodzenie wyglądu skóry. Kuracja przeprowadzana jest za pomocą strumienia wody, który jest pod wysokim ciśnieniem. Kurację tą  można stosować na twarz, szyję, dekolt oraz na wybrane obszary ciała.

Kiedy zobaczę efekty?

Oczyszczanie wodorowe możemy wykonywać z dwutygodniowymi przerwami. Oczyszczanie wodorowe sprawia, że uzyskujemy dogłębnie oczyszczoną i odświeżoną skórę. Dzięki temu następuje eliminacja wodnych rodników, które opóźniają procesy starzenia się skóry. Woda wodorowa sprawia, że następuję wzrost napięcia i elastyczności skóry, wyrównanie kolorytu skóry, rewitalizacja cery, regulacja wydzielania sebum oraz następuję poprawienie się kondycji i witalności skóry. Drobne efekty zauważyć możemy już po pierwszej wizycie, wtedy Nasza skóra będzie lekko rozświetlona, jednak na pełniejszy efekt musimy poczekać. Zalecana seria kuracji to trzy wizyty, jednak wszystko zależy od stanu skóry klienta, jednak przed każdą wizytą specjalista określa ile wizyt będzie potrzebne, aby uzyskać spektakularny efekt.

Dla kogo jest oczyszczanie wodorowe?  

Oczyszczanie wodorowe można wykonywać na dwa sposoby. Pierwszym sposobem jest jednorazowe oczyszczanie skóry, tzw. ,,bankietowe’’, które to wykonujemy przed ważną okazją (wesele, przyjęcie urodzinowe), ponieważ po wykonaniu kuracji oczyszczającej makijaż będzie trzymać się dłużej, a skóra będzie wyglądać na rozświetloną. Drugim natomiast sposobem na wykonywanie kuracji jest regularne korzystanie z kuracji. Oczyszczanie wodorowe jest dla osób, których skóra jest zanieczyszczona i wymaga dogłębnego oczyszczenia. Kuracja jest również dla osób, które zmagają się z cerą naczynkową, lub ich skóra jest zmęczona, szara i ziemista. Warto nadmienić, że oczyszczanie wodorowe idealnie sprawdzi się również do cery suchej i odwodnionej. Kuracja nie może zostać przeprowadzona jeżeli u klienta występuje infekcja skóry lub opryszczka wirusowa. Procedura ta nie jest też dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

 

Ciekawy wywiad, sprawdź tutaj >

Sprawdź ofertę Naszego salonu! Kliknij tutaj 

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password