Góra

Czy w trakcie zabiegów pakietowych (tj. endermologia, RF) mogę naprzemiennie wykonywać kriolipolizę?

Czy w trakcie zabiegów pakietowych (tj. endermologia, RF) mogę naprzemiennie wykonywać kriolipolizę?

W przypadku zabiegów tak efektywnych, jak kriolipoliza, warto zaczekać z decyzją o włączeniu kolejnych metod modelujących do czasu zakończenia serii. Zaleca się bowiem, aby proces obumierania komórek tłuszczowych, zachodzący przy stosowaniu kuracji opartej na ich schładzaniu, nie był wspomagany dodatkowymi procedurami wysmuklającymi czy ujędrniającymi i przebiegał samoistnie. Jeśli chcemy skorzystać z oferty pakietowej i połączyć ten zabieg z innymi, warto zastosować się do poniższych porad:

W przypadku łączenia kriolipolizy z endermologią – zalecamy najpierw wykonanie serii endermologii, a dopiero po jej ukończeniu rozpoczęcie kriolipolizy. Możemy też wykonać zabiegi kriolipolizy i po zachowaniu 4-tygodniowej przerwy przystąpić do endermologii.

W przypadku zestawienia kriolipolizy i fal radiowych (RF) – nie zaleca się łączenia procesów opartych o zamrażanie z tymi, które rozgrzewają komórki. W takiej sytuacji działanie obydwu technologii znosi się wzajemnie, przy jednoczesnym ryzyku zbytniego obciążenia organizmu. Kriolipoliza, czyli wpływanie niskimi temperaturami na komórki tłuszczowe, będzie miała także działanie ujędrniające na skórę, czyli przyniesie rezultaty zbliżone do RF. Zabieg oparty na falach radiowych (RF) powinniśmy wykonać po odbytej serii kriolipolizy z zachowaniem 4-tygodniowego odstępu czasu.

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password