La Source
Góra
Gabitent La Source

Radiofrekwencja mikroigłowa na blizny potrądzikowe

Historia klienta

Blizny potrądzikowe to powszechny problem występujący u wielu osób w różnym przedziale wiekowym. Jednak najczęściej z tym problemem zmagają się młodzi ludzie, którzy przechodzili trądzik. Rozwiązaniem problemu jest poddanie się kuracji radiofrekwencji mikroigłowej. 

W tym case study klient naszego gabinetu opisał, w jaki sposób pozbył się trądziku a następnie blizn potrądzikowych.

 

Kiedy ukończyłem 19 lat, zaczęły się u mnie problemy z trądzikiem, których dotychczas nie miałem. Na początku za bardzo nie byłem tym przejęty, ponieważ myślałem, że problem sam się rozwiąże. Jednak tak się nie stało. Stan mojej skóry coraz bardziej się pogarszał, przez co straciłem pewność siebie. Postanowiłem udać się do dermatologa w celu jak najszybszego rozwiązania mojego problemu. Lekarz zalecił mi stosowanie maści Skionoren w ciągu dnia, a na noc żel Duac. 

Postanowiłem dodać jeszcze jeden krok w pielęgnacji skóry twarzy, olejek z drzewa herbacianego. Dzięki swoim właściwościom przeciwzapalnym jest idealnym preparatem w przypadku leczenia trądziku. Po oczyszczeniu skóry twarzy nakładałem olejek dosłownie na 10 minut, po czym spłukiwałem go zimną wodą i przystępowałem do nałożenia maści. Moja walka z trądzikiem nie trwała jednak tak długo jak zakładałem, ponieważ udało mi się go pozbyć w zaledwie 2 miesiące.

Po skończonej kuracji na mojej twarzy pozostały blizny potrądzikowe, więc postanowiłem zacząć szukać informacji na temat tego jak się ich pozbyć. Wtedy trafiłem na stronę La Source i przeczytałem interesujący artykuł na temat radiofrekwencji mikroigłowej. Umówiłem się na bezpłatną konsultację z cudowną Panią Karoliną, która od razu doradziła mi kurację radiofrekwencją. Biorąc pod uwagę to, że moje blizny potrądzikowe nie były aż tak rozległe, specjalistka zaleciła wykonanie dwóch serii z miesięcznym odstępem. Przed przystąpieniem do procedury radiofrekwencji mikroigłowej Pani Karolina dodatkowo wykonała oczyszczenie twarzy aktywnym wodorem w celu usunięcia zrogowaciałego naskórka, co przyczyniło się do uzyskania jeszcze lepszych rezultatów. Po upływie 3 tygodni od wizyty zauważyłem znaczną poprawę w jakości mojej skóry. Stała się bardziej zagęszczona i promienista, a blizny zrobiły się mniej widoczne. Po upływie miesiąca od pierwszej procedury udałem się na drugą. Dzięki niej pozbyłem się mojego problemu, co można zauważyć na przygotowanej przez gabinet grafice przed i po.

Reasumując, po zastosowaniu radiofrekwencji mikroigłowej stałem się jej wielkim zwolennikiem. W przyszłości, kiedy zauważę u siebie pierwsze oznaki starzenia albo uznam, że przyda się mojej skórze lifting lub odświeżenie, napewno odwiedzę gabinet La Source ponownie.

Radiofrekwencja mikroigłowa termolifting fale radiowe Gabinet Medycyny Estetycznej Poznan Centrum 1

Co to jest mezoterapia igłowa skóry?

Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Charakteryzuje się podaniem pod skórę substancji aktywnych takich jak: witaminy, aminokwasy, mikroelementy, osocze PRP czy kwas hialuronowy za pomocą strzykawki i igły.

Czym są popularne stymulatory tkankowe?

Stymulatory tkankowe to wykorzystywane w medycynie przeciwstarzeniowej preparaty, służące do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny. Po zaaplikowaniu dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry.

Osocze bogatopłytkowe Fibryna

Certyfikat CE 2195 Biokompatybilność potwierdzona ISO 10993 Pozytywna ocena badań klinicznych MEDDEV 2.7.1 | iPRF- certyfikat wyrobu medycznego II a i II b

W jakim celu i na jakie obszary wykonuje się mezoterapię mikroigłową?

Zabieg stosowany jest na poprawę napięcia skóry w obrębie twarzy, szyi, dekoltu i innych partii ciała oraz w celu redukcji cellulitu.

W jakim celu i na jakie obszary wykonuje się mezoterapię stymulatorami tkankowymi?

Stymulatory tkankowe stosowane są w zależności od swojego przeznaczenia na obszar twarzy, szyi, dekoltu lub innych partii ciała.

⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ (4,9/5)
osocze-bogatopłytkowe-fibryna-stymulatory-tkankowe-Poznań-medycyna-estetyczna-kriolipoliza-ejal40-sunekos200-sunekos1200
Autoryzowany Gabinet

Podmiot leczniczy nr 000000245990

ZAREZERWUJ DARMOWĄ KONSULTACJĘ
UMÓW SPOTKANIE Z SPECJALISTĄ

Mezoterapia igłowa nowej generacji - rodzaje stymulatorów tkankowych

Czysty kwas hialuronowy | Ejal 40 | ProfHilo

Stymulujemy a nie wypełniamy. Stymulatory nie zmieniają rysów twarzy pod względem wolumetrycznym!

Przyczyniają się do spiralizowania się włókien kolagenowych, czyli ich skracania. W
konsekwencji prowadzi to do zagęszczenia struktur skóry, poprawy owalu,
tworzenia działań anty-grawitacyjnych.

Aminokwasy | Sunekos 200 Sunekos 1200

Aminokwasów stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej. Produkt z tek kategorii stymuluje zatem fibroblasty do tworzenia nowych włókien białkowych skóry, takich jak kolagen i przede wszystkim elastyna.

Proces ten nazywamy biogenezą skóry.

Aminokwasy + kwas hialuronowy

 

Polinukleotydy| NUCLOFILL

Polinukleotydy zawarte m.in preparacie Nucleofill Strong zwalczają wolne rodniki i hamują fotostarzenie.

Polinukleotydy doskonale regenerują skórę po wakacjach, nadmiernym promieniowaniu i bliznach potrądzikowych. 

 

Już jeden zabieg skutkuje doskonałymi i widocznymi efektami!

Mezoterapia igłowa i jej zastosowanie

Mezoterapia igłowa prowadzi do rewitalizacji skóry i jej szybkiego gojenia, co sprawia, że stara skóra zastępowana jest nową.

 

Preparaty stosowane w mezoterapii igłowej są dobierane indywidualnie pod kątem konkretnego problemu. Często mezoterapia igłowa jest orężem w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, przebarwień czy rozstępów oraz w leczeniu łysienia.

 

Mezoterapia igłowa przynosi również świetne rezultaty w leczeniu blizn potrądzikowych czy w przeciwdziałaniu starzenia się skóry.

Przebieg zabiegu mezoterapii igłowej

Zabieg rozpoczyna się od wywiadu. Po zakwalifikowaniu klienta do zabiegu, specjalista dobiera odpowiednią substancję czynną, która będzie skuteczna w rozwiązaniu konkretnego problemu skórnego. Jeśli występuje taka konieczność, klient otrzymuje znieczulenie w formie kremu znieczulającego. Specjalista medycyny estetycznej dokonuje serii nakłuć igłą, wstrzykując wybrany preparat pod skórę.

Nakłucia wykonywane są na głębokości 2-4 mm lub 1-3,5 mm. Zabieg może być wykonywany za pomocą cienkiej igły lub specjalnego pistoletu. Zabieg jest bezbolesny, a podczas niego występuje niewielkie krwawienie. Po zabiegu na skórze pojawiają się zaczerwienienia lub krwiaki, które szybko ustępują.

Osocze bogatopłytkowe Rewitalizacja

To autologiczny preparat osocza bogatopłytkowego, który otrzymujemy z własnej krwi klienta. Preparat tak uzyskany zawiera czynniki wzrostu, które m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają one także syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu.

Fibryna | Naturlany wypełnianie cieni i bruzd

Fibryna bogatopłytkowa różni się od osocza bogatopłytkowego tym, że ma usieciowaną, trójwymiarową strukturę. Dzięki temu płytki krwi w niej zawarte przez dłuższy czas są stymulowane do wydzielania czynników wzrostu mających zbawienny wpływ na skórę.


Różnica w pozyskiwaniu fibryny bogatopłytkowej polega na prędkości wirowania.

Koktajle witaminowe i nawilżające

Polinukleotydy zawarte m.in preparacie Nucleofill Strong zwalczają wolne rodniki i hamują fotostarzenie. Polinukleotydy doskonale regenerują skórę po wakacjach, nadmiernym promieniowaniu i bliznach potrądzikowych. 

Już jeden zabieg skutkuje doskonałymi i widocznymi efektami!

La Source

ZREWITALIZUJ I OCZYŚĆ SKÓRĘ

PRZYGOTUJ SKÓRĘ PRZED SERIĄ ZABIEGÓW MEZOTERAPII
ZAREZERWUJ DARMOWĄ KONSULTACJĘ
UMÓW SPOTKANIE Z SPECJALISTĄ

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii


Reset Password