Góra
Medycyna estetyczna Poznan zabiegi hifu radiofrekwencja mikroiglowa endermologia termolifting kriolipoliza 360 najskuteczniejszy zabieg na odchudzanie liposukcja bez sklapela 4

Problem z utratą jędrności i cellulitem dotyczy najczęściej ud i pośladków.

Nawet młode kobiety, często pomimo braku nadwagi, poszukują sposobów na poprawę wyglądu swoich nóg. Zobacz, dlaczego cellulit powstaje właśnie na udach i jak radzi sobie z tym problemem kriolipoliza 360!

Dlaczego cellulit tworzy się na udach?

Dawniej problem z cellulitem nie był tak powszechny jak dziś. Coraz więcej młodych dziewczyn i kobiet miewa kompleksy z powodu nieestetycznej “pomarańczowej skórki”. Dlaczego tak się dzieje? Otóż cellulit to nierównomiernie rozłożona tkanka tłuszczowa, która najczęściej powstaje w wyniku zaburzonego mikrokrążenia.

Zaburzony przepływ krwi sprawia, że w tkankach dochodzi do zastoju limfatycznego i powstawania obrzęków.

Skutkuje to gromadzeniem się toksyn w organizmie, te z kolei uwydatniają nierównomiernie gromadzące się komórki tłuszczowe i pogłębiają rozwój cellulitu. Z tego właśnie powodu cellulit tworzy się głównie na udach, które w wyniku wielu czynników są narażone na osłabione krążenie. Co więcej, zaburzenia mikrokrążenia przyczyniają się nie tylko do powstawania nierówności, ale osłabiają także kondycję skóry, która staje się cienka i wiotka.

Choć problem cellulitu w dużej mierze zależy od genów, na jego powstawanie duży wpływ ma również:

  • nieodpowiednie obuwie – częste zakładanie butów na obcasie jest jednym z powodów zaburzenia krążenie;
  • nieodpowiednia dieta – nie tylko pokarmy tłuste i słodkie wpływają na kondycję ud. Również żywność przepełniona sztucznymi dodatkami ma wpływ na powstawanie cellulitu;
  • brak aktywności fizycznej – siedzący lub stojący tryb pracy oraz brak ćwiczeń przyczynia się do utraty jędrności, ponieważ tkanki nie są odpowiednio wzmacniane, a tym samym nie zachowują prawidłowego zwarcia skóry;
  • nieodpowiednia odzież – zbyt obcisłe rajstopy i legginsy także zaburzają mikrokrążenie.

Kriolipoliza 360 na uda – co to za zabieg?

Poza dietą i ćwiczeniami, które często okazują się niewystarczające, kobiety coraz częściej decydują się na kriolipolizę  na uda. W odróżnieniu od wielu metod ujędrniających i wyszczuplających uda, podczas kriolipolizy dochodzi do niszczenia komórek tłuszczowych w wyniku niskiej temperatury. Kontrolowane chłodzenie tkanek doprowadza do reakcji zapalnej w obrębie komórek tłuszczowych, dzięki czemu możemy zredukować nadmiar tłuszczu na wybranej partii ciała. Zniszczone komórki są następnie usuwane w wyniku naturalnych procesów poprzez odprowadzanie wraz z toksynami przez układ limfatyczny.

Co ważne, zamrażanie tłuszczu odbywa się po “zassaniu” fałdu skórnego przez głowicę urządzenia. Jednocześnie dochodzi więc do działania mechanicznego. Masaż w podciśnieniu usprawnia układ limfatyczny, który usuwa nie tylko zniszczone komórki tłuszczowe, ale także toksyny i nadmiar płynów. 

Jakie efekty daje kriolipoliza 360 na uda?

Kriolipoliza 360 zastosowana na uda inicjuje rozpad komórek tłuszczowych, które są kolejno stopniowo usuwane z organizmu. Już po kilku dniach od pierwszego zabiegu możemy zaobserwować wyraźną poprawę kondycji skóry, która staje się napięta. Natomiast na efekt należy poczekać ok. 1 do 3 miesięcy.

Ostateczne efekty zależą m.in. od objętości tkanki tłuszczowej, stopnia zaawansowania cellulitu, czy wiotkości skóry.

Nasze uda po przeprowadzeniu zalecanej serii kriolipolizy 360 mogą stać się:

  • szczupłe,
  • jędrne,
  • pozbawione cellulitu,
  • gładkie,
  • napięte.

 

Kriolipoliza to świetne rozwiązanie na szczupłą sylwetkę bez wyrzeczeń. Efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu, a po kilku miesiącach możesz się cieszyć utratą zbędnych kilogramów!

 

Efekty kriolipolizy są widoczne gołym okiem. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcę wymodelować sylwetkę bez diety i ćwiczeń. Kriolipoliza jest zabiegiem właściwie bezbolesnym i nieinwazyjnym, dzięki czemu stanowi ciekawą alternatywę dla liposukcji.

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password