Góra
La Source

PIERWSZA WIZYTA - CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ?

Nie wiesz jaka procedura będzie dla ciebie najlepsza?

Zapraszamy na bezpłatną konsultację w relaksującej przestrzeni przy wodzie kokosowej! Woda kokosowa jest naturalnym elektrolitem i nawadnia lepiej niż woda mineralna.

LA SOURCE GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I REGENERAYJNEJ  POZNAŃ – KIM JESTEŚMY?

Gabinet medycyny estetycznej Poznań La Source to miejsce szczególne.

Medycyna estetyczna w naszym pojmowaniu to przede wszystkim dbanie o naturalne piękno i indywidualne podejście do ciała, nie zapominając o energii i witalności płynącej z naszego wnętrza i dającej nam właśnie ten niepowtarzalny blask, pewność siebie, która sprawie, że po wejściu do pomieszczenia wszystkie oczy spoglądają w naszym kierunku.

W La source chcemy dać Wam to uczucie “czucia się wyśmienicie we własnym ciele, własnej skórze” i płynącą z tego i energię do działania.

Nasi klienci mogą liczyć na naturalne, długotrwałe efekty, zgodne z ich  wyobrażeniami siebie. Przy ustalaniu planu leczenia bierzemy pod uwagę styl życia, samopoczucie i oczekiwania naszych pacjentów. Dbamy zarówno o wygląd, jak i zdrowie.

Jak do nas dojechać?

FAQ - Najczesciej zadawane pytania

Jak będzie wyglądac wizyta?

Przychodząc do Naszego Gabinetu zostaniesz ciepło przywitany przez Naszą obsługę. Zaprosimy cię do salonu w ramach zaoferowania wody kokosowej lub innego napoju. Dostaniesz od Nas kartę medyczną, której koniecznością jest jej wypisanie. Karta zawierac będzie kilka ankiet, których odpowiedzi będą potrzebne w celu ustalenia najlepszego indywidualnego planu zabiegowego. Po wypełnieniu karty Nasi eksperci przeprowadza z Tobą wywiad na temat stanu Twojego zdrowia. Jest to moment, w którym dowiesz się jak będzie wyglądać Twój zabieg. Nie krępuj się podczas zadawania pytań! Jesteśmy tu la Ciebie 

Czy mam coś ze sobą zabrać?

W przypadku kriolipolizy zalecamy wziąć ze sobą książkę lub słuchawki. Ze względu na fakt, że zabieg kriolipolizy trwa około godziny chcemy, aby każdy klient czuł się u nas zrelaksowany! A poza tym to wystarczy tylko uśmiech! Nasza załoga zajmie się Tobą już od samych drzwi. Sprawimy, że poczujesz się jak w domu. Przed każda procedurą będziesz mieć możliwość odświeżenia się w toalecie. Podczas wykonywania zabiegu zapewnimy Ci prywatność i pełen komfort. 

CZY MOGĘ ZABRAĆ ZE SOBĄ OSOBĘ TOWARZYSZĄCĄ?

Jeśli jest to konieczne to jak najbardziej. Pamiętaj tylko, że podczas wykonywanego zabiegu w pokoju możesz znajdować się tylko ty i osoba, która będzie wykonywała zabieg. Osoba towarzysząca będzie mogła poczekać na Ciebie w Naszym salonie, albo przejść się uliczkami Poznania. Obok Naszego Gabinetu jest wiele restauracji oraz punktów turystycznych wartych odwiedzenia. 

Poznaj Naszych specjalistów!

Nasi specjaliści mówią po polsku
 
Our specialists also speaks english
 
Наши специалисты говорят на русском языке
 
Наші фахівці розмовляють українською мовою
m
m

Bez igieł!

W ofercei zabiegi w wersji beziogłowej!

m
m

Prezenty

Prezenty i niespodzianki dla każdego klienta

m
m

Poczęstunek

Woda kokosowa dla każdego!

m
m

Technologia

Najnowocześniejsza kriolipoliza z głowicą 360 i HIFU 3D

m
m

Przytulne otoczenie

Serdeczna obsługa, która zawsze ma dla Ciebie czas!

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password