Góra
La Source

Znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu

Kobido to zestawienie manualnych technik masażu o różnej intensywności. Jest on zaawansowaną formą masażu japońskiego, który działa nie tylko na powierzchnię skóry, lecz także na jej głębsze warstwy i mięśnie. Kobido charakteryzuje się głównie tempem operowania przez masażystę rękami oraz palcami, łączy ruchy powolne oraz szybkie. Dzięki szybkim ruchom stymuluje się skórę w celu osiągnięcia liftingu, natomiast ruchy powolne wprowadzają w stan niesamowitego relaksu i odprężenia.   

Masaż Kobido można wykonywać na każdej części ciała a jego celem jest usuwanie napięcia, uaktywnienie nerwów, poprawienie przepływu krwi i limfy oraz zwiększenie przepływu energii (Qi). Dzięki Kobido można uzyskać efekt liftingu, spłycić zmarszczki oraz sprawić, że skóra jest wypoczęta a także wygląda młodziej. Dzięki serii masaży można zauważyć spektakularne efekty.

 

Kobido wywodzi się z Japonii i jest jednym z najstarszych masaży na świecie. Niegdyś z Kobido korzystać mogła jedynie rodzina cesarska, zaś dziś czerpać z niego przyjemność może każdy, bez ograniczeń. Staje się on bowiem coraz bardziej popularny.

Masaż Kobido składa się z kilku etapów:

  • Masaż tkanek głębokich – niweluje napięcie mięśniowe, wpływa na wygładzenie zmarszczek. Ten etap wykonuje się bez użycia olejków.
  • Głęboki relaks – na zmniejszenie stresu oraz napięcia ten stan odprężenia wpływa idealnie. Poprawia on krążenie oraz polepsza koloryt skóry.
  • Drenaż limfatyczny – poprawia przepływ limfy, zmniejsza opuchliznę oraz obrzęki.
  • Etap liftingujący – jest najbardziej intensywnym etapem masażu. Poprawia owal twarzy.
  • Akupresura – stymulacja punktów na twarzy, wpływających na pracę danego mięśnia.

Na wstępie oczyszcza się skórę, w przypadku twarzy wykonywany jest demakijaż. Następnie przechodzimy do masażu wybranych partii ciała, podczas którego niwelujemy napięcie oraz stres. Po wykonanym masażu nakładamy balsam lub krem.

Czas rytuału wynosi od 75 do 90 minut w zależności od wybranego wariantu.

PRZEBARWIENIA

BLIZNY POTRĄDZIKOWE

Gabitent La Source

CIAŁO

Poznań | Centrum obok Zamku

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password