Góra

MASAŻ KOBIDO

La Source

MASAŻ KOBIDO | SPA

Rytuały | Masaże
Poznań centrum, wysoki parter ul. Kościuszki 86/5
La Source

MASAŻ KOBIDO | SPA

Rytuały | Masaże

Japoński masaż kobido

Kobido to zestawienie manualnych technik masażu o różnej intensywności. Jest on zaawansowaną formą masażu japońskiego, który działa nie tylko na powierzchnię skóry, lecz także na jej głębsze warstwy i mięśnie. Kobido charakteryzuje się głównie tempem operowania przez masażystę rękami oraz palcami, łączy ruchy powolne oraz szybkie. Dzięki szybkim ruchom stymuluje się skórę w celu osiągnięcia liftingu, natomiast ruchy powolne wprowadzają w stan niesamowitego relaksu i odprężenia.   

Masaż Kobido można wykonywać na każdej części ciała a jego celem jest usuwanie napięcia, uaktywnienie nerwów, poprawienie przepływu krwi i limfy oraz zwiększenie przepływu energii (Qi). Dzięki Kobido można uzyskać efekt liftingu, spłycić zmarszczki oraz sprawić, że skóra jest wypoczęta a także wygląda młodziej. Dzięki serii masaży można zauważyć spektakularne efekty.

historia kobido

Kobido wywodzi się z Japonii i jest jednym z najstarszych masaży na świecie. Niegdyś z Kobido korzystać mogła jedynie rodzina cesarska, zaś dziś czerpać z niego przyjemność może każdy, bez ograniczeń. Staje się on bowiem coraz bardziej popularny.

Jak wygląda rytuał?

Masaż Kobido składa się z kilku etapów:

  • Masaż tkanek głębokich – niweluje napięcie mięśniowe, wpływa na wygładzenie zmarszczek. Ten etap wykonuje się bez użycia olejków.
  • Głęboki relaks – na zmniejszenie stresu oraz napięcia ten stan odprężenia wpływa idealnie. Poprawia on krążenie oraz polepsza koloryt skóry.
  • Drenaż limfatyczny – poprawia przepływ limfy, zmniejsza opuchliznę oraz obrzęki.
  • Etap liftingujący – jest najbardziej intensywnym etapem masażu. Poprawia owal twarzy.
  • Modelowanie – redukuje zmarszczki i bruzdy.
  • Akupresura – stymulacja punktów na twarzy, wpływających na pracę danego mięśnia.
  • Wygładzanie – utrwala uzyskane efekty.

Na wstępie oczyszcza się skórę, w przypadku twarzy wykonywany jest demakijaż. Następnie przechodzimy do masażu wybranych partii ciała, podczas którego niwelujemy napięcie oraz stres. Po wykonanym masażu nakładamy balsam lub krem.

Czas rytuału wynosi od 75 do 90 minut w zależności od wybranego wariantu.

Efekty masażu kobido

Japoński masaż Kobido niweluje zmarszczki i wprowadza ciało w głęboki relaks. Uaktywnia także nerwy twarzy oraz zwiększa przepływ energii dzięki czemu osiągamy efekt liftingu. Masaż jest intensywny lecz bezbolesny. 

Dzięki technikom Kobido możemy naturalnie zniwelować napięcia mięśniowe powodujące zmarszczki mimiczne, zapobiegać oraz zmniejszyć efekty starzenia się skóry, stymulować produkcję elastyny i kolagenu, odzyskać młodszy wygląd twarzy dzięki stymulacji głębokich partii mięśni. 

Aby osiągnąć jak najlepsze efekty zalecamy serię 10 masaży oraz zachęcamy do skorzystania z abonamentu.

Dla kogo?

Masaż Kobido idealni sprawdzi się, gdy potrzebujemy relaksu oraz odstresowania. Jest także idealnym pomysłem dla osób cierpiących z powodu migreny, ponieważ silnie odpręża oraz dla osób pracujących przed komputerem.  

m
m

Bez igieł!

W ofercei zabiegi w wersji beziogłowej!

m
m

Prezenty

Prezenty i niespodzianki dla każdego klienta

m
m

Poczęstunek

Woda kokosowa dla każdego!

m
m

Technologia

Najnowocześniejsza kriolipoliza z głowicą 360 i HIFU 3D

m
m

Przytulne otoczenie

Serdeczna obsługa, która zawsze ma dla Ciebie czas!

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii


Reset Password