Góra
La Source

Cennik

Jaką usługę chcesz zarezerwować? Umów wizytę online​

Tworząc cennik w gabinet medycyny estetycznej La Source staramy się komponować pakiety, które uczynią ceny bardziej osiągalnymi dla jak największej ilości naszych klientów.  Gabinet  medycyny estetycznej La Source to wyjątkowe miejsce w sercu Poznania. To klinika medycyny estetycznej  w której kompleksowo zadbamy o Twoje  piękno i relaks.

Selekcja zabiegów i produktów kosmetycznych zaowocowała krótką, lecz wartościową kartą zabiegową. Nie zaproponujemy Ci czegoś, co ma być nieefektywne. Szanując Twój czas chcemy zagwarantować Ci maksymalne zadowolenie nie tylko z samego zabiegu, ale przede wszystkim z dostarczonego przez nas efektu!

Z myślą o zmobilizowaniu Was i wsparciu celów kosmetycznych i zdrowotnych, które sobie wyznaczacie, stworzyliśmy opcję wykupienia rocznego abonamentu. Cennik dla posiadaczy abonamentów uprawnia nawet  do korzystania ze zniżki do 50%.

Zabiegi na twarz: Hifu 3D | Radiofrekwencja mikroigłowa | Endermologia | RF bezigłowe

Nieinwazyjne, skuteczne i bezpieczne zabiegi na twarz bez okresu rekonwalescencji dłuższego niż 2 dni. Nakładasz kremy i nie widać rezultatów? My zagwarantujemy Ci efekty! Zabiegi medycyny estetycznej mają na celu nawilżenie, ujędrnianie skóry, wyszczuplanie rysów twarzy, redukcję przebarwień a także zmniejszenie widoczności porów i blizn i potrądzikowych.

Zabiegi na ciało: Kriolipoliza | Radiofrekwencja mikroigłowa | Hifu 3D | Endermologia | VelaSmooth™ I VelaShape™

Bezpieczne nieiwazyjne i skuteczne  zabiegi bez okresu rekonwalescencji. Ćwiczysz i nie widać rezultatów? Mi zagwarantujemy Ci efekty! Zabiegi medycyny estetycznej mają na celu ujędrnianie ciała, wyszczuplanie, redukcję cellulitu a także zmniejszenie widoczności blizn i rozstępów. Sprawdź nasz cennik i wybierz coś dla siebie!

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password